Przed pierwszym zakładem musisz przede wszystkim zdecydować się, jak zacząć się bawić z zakładami bukmacherskimi. Co warto więc zrobić przed tym, jak chcesz postawić swój pierwszy zakład? O tym – I więcej już za chwilę.

Zakłady bukmacherskie – co warto zrobić przed naszym pierwszym typem?

Zacznij od wykorzystania swojego bonusu

Dzięki temu, że bukmacherzy oferują darmowe bonusy bukmacherskie po zarejestrowaniu twojego konta, to od samego początku możesz po prostu grać bez użycia swojego depozytu. To duży plus na zakładach ponieważ nie stracisz swoich środków na starcie, lub też gdy obstawianie ci się nie spodoba nie będziesz zmuszony do dalszej rozgrywki. Jeśli już wybierzemy legalnego bukmachera, musimy teraz rozważyć, czy warto jest skorzystać z tzw. ,,ziemniaków”, czy też wygodniej korzystać z jego usługi przez Internet. Zaletą ostatniej opcji jest to, że z serwisu możesz korzystać praktycznie w każdym momencie, ale przed skorzystaniem z usług wybranego bukmachera powinniśmy sprawdzić jego opinie u graczy zakładów, oraz to w jaki sposób bukmacher oferuje swoje bonusy (czyli po prostu czy nie ma problemów z regulaminem). W końcu pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie warunków promocji. Po pierwsze, zwróć uwagę na warunki promocyjne. Zdecydowanie warto sprawdzić minimalny kurs, po jakim będziesz musiał obstawiać, aby dostać bonus. Bukmacherzy najczęściej sprawiają takie problemy graczom po to, aby nie mogli oni od razu wypłacić swoich bonusów, czyli po prostu żeby nie mieć strat na zakładach.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Znajdź dyscyplinę, w której się lubujesz

Otóż to, jeśli znajdziesz swoją ulubioną dyscyplinę, w której będziesz miał ochotę obstawiać, to na pewno dasz radę obstawiać te zakłady lepiej. W ten sposób ominiesz błędy początkującego gracza, na dodatek będzie ci się obstawiało po prostu lepiej. Pamiętaj jednak, żeby nie obstawiać tych najbardziej topowych lig, ponieważ w ten sposób bardzo ciężko będzie ci cokolwiek ugrać, z racji tego że bukmacherzy zazwyczaj naprawdę dbają o to, aby nic im nie uciekło jeśli chodzi o kwestię najważniejszych lig, na których z resztą najwięcej zarabiają.

Skorzystaj z pomocy for bukmacherskich

Fora bukmacherskie to świetne miejsce na to, aby dowiedzieć się nowych informacji o swoim zakładzie, w końcu nie da się dowiedzieć wszystkiego, przecież wszystko po jakimś czasie może nam umknąć, nie mówiąc już o tym, że możemy na forach bukmacherskich znaleźć kogoś, kto będzie nam pomagał w typowaniu, bo w końcu znalezienie mentora może być naprawdę niezłym pomysłem, jeśli dopiero co zaczynamy z zakładami bukmacherskimi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dowiedz się, czym jest kurs bukmacherski

Kurs bukmacherski to ustalony wyznacznik przez bukmachera informujący cię o tym, czy tak naprawdę w ogóle warto jest obstawiać ten wynik. Naturalnie im jest on niższy, tym większe prawdopodobieństwo, że dany zakład pójdzie po myśli bukmachera. I odwrotnie, jeśli bukmacher oferuje wysoki kurs (na przykład 150.00) to oznacza to mniej więcej tyle, że nie widzi sytuacji, w którym taki wynik może mieć miejsce.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBukmacherka – czyli jak obstawiać u zakłady online?
Następny artykułWygrywanie u bukmachera krok po kroku – jak to robić?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE