Do 200 PLN zwrotu uzyskają gracze, którzy założą darmowe konto bukmacherskie w STS, dokonają pierwszego depozytu i … nie powiedzie im się. Szczegóły promocji w dalszej części wpisu.

Zakład bezpieczny dla nowych graczy w STS - zwrot do 200 PLN
Zakład bezpieczny dla nowych graczy w STS – zwrot do 200 PLN

Typerzy, którzy w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku dokonają rejestracji u bukmachera STS, wezmą udział w wyjątkowej ofercie specjalnej. Dołączenie do promocji jest automatyczne – nie są wymagane zapisy.

Jak zdobyć pierwszy zakład bez ryzyka w STS?

Do promocji zakwalifikują się gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta bukmacherskiego na oficjalnej stronie bukmachera, czyli www.STS.pl. Zapisanie się do grona członków STS trwa kilka sekund, a oferuje wiele wartościowych profitów.

Pierwsze typowanie jest bez ryzyka i przeznaczone jest tylko dla nowych graczy. Obstawienie pierwszego kuponu w STS nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem. Buk ubezpiecza zakład do kwoty 200 PLN. Jeżeli typy okażą się przegrane, na konto gracza wróci cała kwota (maksymalnie 200 PLN) za zakład bezpieczny.

Jakie są korzyści założenia konta w STS?

Korzyści płynących z dołączenia do rodziny STS, jest bardzo dużo. Gracze, którzy w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku założą konto bukmacherskie, otrzymają:

  • do 200 PLN w zakładzie bezpiecznym
  • do 1200 PLN bonusu powitalnego
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Typować można nie tylko na klasycznej stronie www.STS.pl, ale także w aplikacji mobilnej na smartfony i tablety.

W promocji biorą udział zakłady, których spotkania kończą się maksymalnie 19 listopada o godzinie 23:59. Kupony z rozstrzygnięciami po tym okresie, nie zostaną zaliczone do zabawy

Zwrot pieniędzy za bezpieczny kupon, przekazany zostanie do automatycznej wypłaty w ciągu 24 godzin od momentu nabycia do niego prawa. Maksymalny bonus wyniesie 200 PLN. Wysokość premii zostanie ustalona na podstawie stawki zagranego kuponu.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWielka Gra w Betclic – od 25 do 2000 PLN premii dla 100 najlepszych
Następny artykułZakład bez ryzyka w Totalbet – 50 PLN na skoki narciarskie w weekend
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.