W nadchodzący weekend, legalny bukmacher Totalbet oferuje swoim graczom wyjątkową promocję. Za jedno niepowodzenie na kuponie, organizator zwraca 100% stawki kuponu. Szczegóły akcji w dalszej części wpisu.

Zakład bez ryzyka w Totalbet - 50 PLN na skoki narciarskie w weekend
Zakład bez ryzyka w Totalbet – 50 PLN na skoki narciarskie w weekend

Promocja narciarska w Totalbet obejmuje pełną ofertę skoków w okresie od 21 do 24 listopada 2019 roku. Gracze, którzy obstawią kupon spełniający poniższe warunki, otrzymają zwrot całego zakładu (maksymalnie 50 PLN).

Akcja polega na obstawianiu co najmniej 4 zdarzeń z oferty skoków narciarskich na www.Totalbet.pl w okresie trwania najbliższych zawodów z tej dyscypliny sportowej. Jeżeli jedno zdarzenie z zakładu nie wejdzie, 100% stawki kuponu zostanie zwrócona.

Zakład bez ryzyka w Totalbet

Zakład bez ryzyka skierowany jest do wszystkich użytkowników Totalbet. Minimalny kurs obstawianego kuponu nie został określony. Wiadomy jest z kolei kurs, jaki musi osiągnąć pojedyncze zdarzenie (1.20), bądź cały kupon (2,00), by zakwalifikować się do akcji.

Wszystkie zdarzenia z kuponu muszą mieć swoje rozstrzygniecie maksymalnie do 2 w nocy w dniu 25 listopada 2019 roku.

sts bonus bez wpłaty
Sts – bonus, aktualny kod promocyjny

Polski bukmacher Totalbet wyróżnił dwie sytuacje, w których kupon nie zostanie zakwalifikowany do akcji promocyjnej. Obejmują one zakłady:

  • specjalne – np. Total Hit, Total Boost,
  • w których nawet 1 zdarzenie rozliczono jako zwrot, sprawiają, że ostateczna liczna rozliczonych zdarzeń zmniejszy się poniżej 3

Wypłata bonusu za skoki narciarskie w Totalbet

Obrócenie bonusem za skoki narciarskie, to konieczność, jeżeli gracz ma zamiar przenieść środki z konta premiowego na główne. Jak to zrobić? Według poniższych instrukcji:

  • jednokrotny obrót
  • co najmniej 4 zdarzenia na kuponie
  • łączny kurs co najmniej 2,00
  • kurs pojedynczego zdarzenia nie niższy, niż 1,20

Jeden gracz może skorzystać z kuponu tylko jeden raz. Promocja dotyczy pierwszego zakładu na koncie, spełniającego warunki akcji promocyjnej.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bezpieczny dla nowych graczy w STS – zwrot do 200 PLN
Następny artykułPiłka nożna na zakładach bukmacherskich
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.