Gra w pokera przez internet z roku na rok jest coraz bardziej popularna wśród pokerzystów, bądź też miłośników kart, jednakże od 2017 roku, opcje grania online są dosyć skąpe, choć na szczęście ciekawych opcji co roku przybywa. W jakie karcianki online zatem możemy zagrać legalnie w internecie?

W jakie karty możemy grać legalnie w internecie?

Betgames STS – legalne karty online

Jest to usługa wprowadzona 30 sierpnia 2019 roku, w odpowiedzi na nowelizację ustawy hazardowej w 2017 roku, przez którą wszystkie kasyna online oferujące gry karciane musiały się wycofać. A czy dzięki temu możemy tylko legalnie grać w pokera online w sts betgames? Oczywiście że nie, bo dzięki tej usłudze, możemy również zagrać w :

– pokera

– wojnę 

– bakarata

Star-Typ-Sport zapowiedział jednak, że zamierza rozszerzyć swoją ofertę, wprowadzając z czasem nowe gry.

bukmacher polska online bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback. Kod promocyjny: KOD550

Dlaczego akurat ta usługa stała się tak popularna?

To dzięki temu aktualnie jest to jedyna ciekawa alternatywa do Total Casino, które jest kontrolowane przez Polskie państwo. Wyodrębniona sekcja gier karcianych jest prosta i przyjemna, a jedna gra trwa maksymalnie kilka minut . Do każdej z gier przypisany jest czat grupowy online, na którym swobodnie można dyskutować nad przebiegiem rozdania bądź pochwalić się tym co wygraliśmy. Brzmi całkiem nieźle, nieprawdaż? Co ciekawe, STS omija przepisy ponieważ nie oferuje gry w pokera online, tylko zakłady na (przykładowo) pokera. Wygląda to mniej więcej tak, że przebieg każdej gry kontroluje krupier. Pamiętaj tylko, żeby trzymać się pokerowej etykiety.

To on zarządza kartami, wykładając bądź przygotowując je do kolejnego rozdania. W trakcie pojedynczej rozgrywki krupier opisuje co wydarzyło się na poszczególnym etapie oraz zwraca uwagę na chwile, w których gracz może postawić swój zakład. Proste jest tu uwzględnienie tego, że my tylko przyglądamy się grze, oraz ,,gramy” poprzez obstawianie zakładów na karty, co czyni grę w pokera, bakarata czy wojnę w pełni legalną online. Dlaczego nie możemy swobodnie grać w pokera online? To proste, ponieważ nasze państwo dziura w budżecie jest za wielka, a kasyna online za dobrze na tym wychodzą, i również zechciało zacząć na tym zarabiać – przez co w konsekwencji nowelizacji ustawy w 2017 roku wszystkie kasyna online zostały wyrzucone z naszego kraju – i dopiero teraz firmy takie jak STS wymyślają alternatywy do państwowego ,,rozwiązania”

Gra w pokera online

Zasady gry w pokera w tej usłudze są takie same jak w Texas Hold’em Poker. (Podstawowa talia 52 kart, max 6 graczy, wygrywa najmocniejszy układ kart). Każdy z maksymalnie sześciu graczy na początek dostaje dwie zakryte karty, natomiast na stole w ostatecznym rozrachunku musi znaleźć się 5 kart wspólnych dla każdego z graczy. Celem gry w tym wypadku jest wytypowanie, który z sześciu graczy będzie miał najlepszy układ kart.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGodziny otwarcia punktów u bukmacherów STS i Fortuna
Następny artykułCzym jest Betgames STS?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE