Obstawianie polskiej ligi bez ryzyka – brzmi dobrze? No raczej! Legalny bukmacher Etoto proponuje swoim użytkownikom typowanie zdarzeń z polskiej ligi bez ryzyka.

Frebet w Etoto
Freebet w Etoto za stawianie na polską ligę!

50 złotych to freebet, jaki można zgarnąć za nieprawidłowe wytypowanie zdarzeń z polskiej ligi piłki nożnej (od Ekstraklasy po 4 ligę włącznie). Minimalna stawka kuponu biorącego udział w promocji to 50 złotych. Co to oznacza w praktyce?

Zapisy na freebet 50 w Etoto
👇👇👇

By wziąć udział w akcji, dzięki której za błędne typowanie organizator przyznaje bonusy, należy:

  1. Zapisać się do promocji na stronie www.etoto.pl.
  2. Obstawić kupon kwalifikujący się do promocji (niżej).
  3. Kliknąć ,,zatwierdź” na pop-upie po rozliczeniu kuponu.
  4. W ciągu 20 minut cieszyć się freebetem.

Jakie kupony biorą udział w promocji Freebet 50?

W powyższej promocji biorą udział zakłady akumulowane obstawione na zdarzenia przedmeczowe, badź live. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to 2, podczas gdy każdy z nich musi mieć kurs nie mniejszy, niż 1,02.

100 złotych to minimalna stawka, za jaką trzeba zagrać, by zakwalifikować się do Freebetu.

Kod promocyjny
Kod promocyjny Betonline

Rozliczenie kuponu jako przegranego, uprawnia do zgarnięcia freebetu w postaci 50 złotych. Wygrana przy jego pomocy zostaje pomniejszona o wartość bonusowego zakładu.

Zakłady bukmacherskie Etoto to bukmacher posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów, oferujący w pełni zgodne z prawem, usługi bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto zamienia 100 złotych na 300 złotych
Następny artykułAktywny kod promocyjny Betclic
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.