Gracze zawsze szukają opcji, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Dlatego dzisiaj też przedstawimy ci, dlaczego typy bukmacherskie stały się ostatnio popularne!

Typy bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?

Typy to inwestycja w przegraną

Pamiętaj o tym, że kupując typy, nie rozwiniesz własnej strategii ani nie pogłębisz swojej wiedzy o zakładach, co tylko utrudni Ci wygrywanie w przyszłości. Dzięki długoterminowej analizie gry i wyciągnięciu własnych wniosków w dłuższej perspektywie może to przynieść ci więcej pieniędzy. Jednak ostatecznie, jeśli wybierzesz opcję płatną, strata może zostać podwojona, ponieważ musisz zapłacić za typ, zanim będziesz mógł postawić u buka. Z grubsza oznacza to, że jeśli stracisz pieniądze, stracisz dwukrotnie. Dlatego najlepiej nie kupować typów bukmacherskich, bo tylko wtedy stracisz pieniądze. Przykładowo, kupisz od kogoś typy bukmacherskie na euro, obstawisz, a następnie nie wygrasz. Naturalnie gdzieś tam jest szansa na wygraną, ale nie jest ona zbyt wielka.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W jaki sposób możesz z nich skorzystać?

Wystarczy, że skorzystasz z nich, aby porównać swoje wyniki z wynikami uzyskanymi we własnej analizie zakładów. Przecież pomoże ci to dowiedzieć się więcej o obstawianiu, po okresie analizy wystarczy, aby zacząć poprawnie przewidywać wyniki zakładów, możesz też obstawiać i wygrywać więcej – nie musisz kupować typów bukmacherskich!

Jak analizować zakłady?

Jest to proste, chociaż potrzeba trochę czasu i chęci, aby sobie z tym poradzić. Najpierw wybierz sport, na który chcesz postawić. Następnie wybierz drużynę, którą lubisz i zobacz jej historię – jak radzili sobie z innymi drużynami w grach i nie tylko. Jeśli chodzi o typy, chodzi o znalezienie relacji w ich grze.

Dlatego lepiej jest przygotować własną analizę i używać tylko typów, aby potwierdzić twoje przypuszczenia. Warto też zarejestrować się na wybranym przez ciebie forum bukmacherskim – to może Ci bardzo pomóc, ponieważ zazwyczaj znajdą się gracze, którzy są zainteresowani konkretną dyscypliną lub ligą i odpowiedzą na Twoje pytania. Dopiero wtedy możesz rozważyć obstawianie zakładów u wybranego przez siebie bukmachera. Oczywiście to nie wszystko, bo to tylko podstawy grania u buka ale wracając do tematu typów – nie warto z nich korzystać poza weryfikacją własnej analizy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, że typy bukmacherskie istnieją?

Oczywiście że tak – i warto jest wziąć to pod uwagę, ponieważ tak naprawdę legalni bukmacherzy starają się zawsze zmniejszyć twoje szanse na wygraną. Z tego powodu też bukmacherzy mają ludzi, którzy starają się takie typy znajdywać, oraz przeciwdziałać im – na przykład podnosząc kursy lub też je obniżając – z tego powodu warto jest szybko wyrobić się z analizą, zanim bukmacher zmieni kursy. W innym wypadku możesz złapać się na tym, że przeanalizujesz wszystko dokładnie, ale koniec końców nie uda ci się zarobić na zakładzie, ponieważ bukmacher obniżył kurs na tyle, że z dobrego valuebeta, zakład nagle stał się nieopłacalny – pamiętaj w końcu też o tym, że przy obstawianiu musisz zapłacić podatek i marżę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKilka zasad, których warto się trzymać przy zakładach bukmacherskich
Następny artykułTop 3 bukmacherów w roku 2021
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE