Każdego roku rynek bukmacherski przechodzi duże zmiany, dlatego warto jest znać to, kto jest na topie jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Dlatego też dziś przedstawimy ci, trzech najlepszych bukmacherów, u których możesz obstawiać w 2021 roku!

Top 3 bukmacherów w roku 2021

Dlaczego każdy bukmacher chce zająć pierwsze miejsce w rankingach?

Bo jak zawsze chodzi o pieniądze – głównym celem bukmachera jest zarobić jak najwięcej. Jednak aby taka firma znalazła się na podium, pierwszym kryterium, które należy spełnić, jest zdobycie zaufania jej klientów. W końcu bukmacherzy muszą również zwracać uwagę na bezpieczeństwo i poufność danych, aby gracze mogli czuć się naprawdę bezpiecznie, wprowadzając dane. Jednak dość tych dywagacji – czas przejść do top 3 najlepszych bukmacherów tego roku!

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Złoto – STS!

W naszym rankingu (i nie tylko)) STS zajmuje pierwsze miejsce. Nie da się ukryć, że jest to największy i najstarszy bukmacher w Polsce. Główną zaletą operatora jest jego bonus powitalny, który składa się z dwóch części: podwojenia depozytu (do 1200 zł) oraz darmowych zakładów do 25 zł. STS niewątpliwie oferuje szeroki wachlarz bonusów, a ciekawe jest to, że możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych za pomocą kodu polecającego za rejestrację znajomych.

Jeśli chodzi o ofertę STS, jest uważana za jedną z najbardziej rozbudowanych – można obstawiać od piłki nożnej nawet po specjalne zakłady na wybory. Użytkownicy bardzo cenią sobie również intuicyjną i rozbudowaną aplikację mobilną oraz stronę internetową bukmachera, które są również bardzo łatwe w obsłudze. Kolejną zaletą legalnego bukmachera sts jest usługa Betgames – jest to pierwsza legalna opcja obstawiania w całkowicie legalnej symulowanej grze karcianej.

Srebro – Fortuna

Firma bukmacherska Fortuna jest uważana za drugą co do wielkości firmę na polskim rynku gier, choć z drugiej strony gracze z Polski trochę krzywią się korzystając z usług Fortuny, z racji tego, że jest ona częścią zagranicznego koncernu zajmującego się oferowaniem gier losowych w wielu krajach. W ofercie bukmachera Fortuna znajdziemy sporty bardzo popularne (piłka nożna, koszykówka, siatkówka itp.) Oraz te uważane za niszowe (lekkoatletyka, krykiet). Oczywiście Fortuna jest uznawana za czołowego bukmachera w zakresie kursów sportowych – niektóre kursy są nawet lepsze niż te oferowane przez STS, jednakże że z racji tego, że Fortuna pojawiła się na rynku później, oraz nie oferuje tak innowacyjnych produktów jak STS, ląduje ona na miejscu numer 2.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brąz – Betclic

Ta firma zaczęła oferować zakłady sportowe w kraju nad Wisłą w 2019 roku. Co ciekawe, Betclic pojawił się już wcześniej na naszym rynku bukmacherskim jeszcze przed zmianą regulaminu dotyczącego gier losowych, ale w związku z nowelizacją postanowił na chwilę się wycofać. Dopiero w 2019 zdecydował się na powrót do naszego kraju, i teraz jako legalny bukmacher oferuje swoje usługi w naszym kraju.

Główną siłą napędową firmy jest niewątpliwie szeroka gama produktów bukmacherskich obejmująca ponad 40 dyscyplin sportowych – oprócz standardowych dyscyplin, takich jak piłka nożna czy hokej, możemy też obstawiać wiele innych zakładów specjalnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?
Następny artykułJak wygrywać w kasynie przez cały czas?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE