Czy może być lepsza promocja bukmacherska, niż do 50% stawki ekstra za typowanie kuponów z oferty Puchar Polski? U legalnego bukmachera Totolotek typowanie się opłaca. Oferta specjalna obowiązuje do 31 października 2019 roku.

Specjalna oferta na Puchar Polski - do 50% stawki ekstra u legalnego bukmachera Totolotek
Specjalna oferta na Puchar Polski – do 50% stawki ekstra u legalnego bukmachera Totolotek

W promocji uczestniczą gracze, posiadający zweryfikowane konto bukmacherskie, założone na www.Totolotek.pl. Spełnienie tego warunku uprawiania do odbioru premii za kupony spełniające poniższe warunki.

50% stawki ekstra na 1/16 finału Pucharu Polski w Totolotek

1/16 finału Pucharu Polski to nie tylko wielkie emocje związane z meczami. To także fantastyczne premie za aktywne uczestnictwo w rozgrywkach. Organizator akcji promocyjnej oferuje 50% stawki kuponu ekstra, ograniczając wysokość nagrody do 50 PLN.

Pełną kwotę dostaną typerzy, którzy zagrają za 100 PLN. Jeżeli jednak taka stawka będzie zbyt wysoka i wniosą np. 50 PLN (najniższa kwota kwalifikującego się kuponu), otrzymają 50%, czyli 25 PLN.

Zaawansowane punkty regulaminu znajdują się na oficjalnej stronie bukmachera. Najważniejsze szczegóły akcji można znaleźć tutaj:

  1. W promocji minimalną stawką kuponu jest 50 PLN
  2. Bonus dotyczy tylko i wyłącznie zdarzeń z wydarzenia Totolotek Puchar Polski – 1/16 finału, rozgrywanego między 29, a 31 października 2019 roku.
  3. Nagroda zostanie naliczona tym typerom, którzy obstawią kupony pojedyncze, multiway, bądź kombi.
Sts - kod promocyjny BETONLINE, bonus
Sts – kod promocyjny BETONLINE, bonus

Czy można grać w aplikacji Totolotek?

Specjalna oferta na Puchar Polski – do 50% stawki ekstra u legalnego bukmachera Totolotek dotyczy nie tylko strony www.Totolotek.pl, ale także jej wersji mobilnej, oraz aplikacji.

Typowanie meczów w aplikacji na telefony i tablety jest jak najbardziej możliwe. Warto jednak pamiętać, że wzięcie udziału w promocji na danym kanale, oznacza konieczność kontynuowania akcji również w tym samym miejscu.

Obstawiać można tylko ze środków własnych. Granie za pieniądze bonusowe, nie uprawnia do obioru bonusu, mimo spełnienia powyższych przesłanek.

W promocji nie biorą udziału kupony anulowane, zakłady z mechanizmem cashout, oraz wydarzenia powtarzające się.

Wypłacenie środków premiowych jest możliwe, jeżeli gracz co najmniej jednokrotnie obróci otrzymaną nagrodą. Kurs minimalny ustalony został na 2,00, a termin na obrót – na 30 dni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMix porad dla graczy zakładów bukmacherskich
Następny artykułPromocja „Pakiet Pudziana 3000” w BetFan dla nowych
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.