Kalendarz promocji to ogromne ułatwienie dla graczy obstawiających spore ilości kuponów. To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, a także zgarnięcie bonusowych środków.

Osoby posiadające konto u legalnego bukmachera Betfan mogą każdego dnia przeglądać Radar 365, czyli nową funkcję umożliwiającą śledzenie codziennych promocji bukmacherskich.

W niedzielę, 4 sierpnia 2019 roku, w kalendarzu promocyjnym Radar 365 można znaleźć szansę na zwrot stawki kuponu obstawionego na zdarzenie związane z GP Węgier.

Gracze, którzy obstawią kupon na 49 złotych na zwycięzcę GP Węgier, spełnią kilka dodatkowych warunków i ostatecznie przegrają, otrzymają zwrot równowartości stawki.

Warunki przystąpienia do promocji w Betfan

  1. Posiadanie konta w Betfan.pl.
  2. Obstawienie zwycięzcy GP Węgier.
  3. Zagranie za 49 złotych.
  4. Rozstrzygnięcie negatywne w dniu 4 sierpnia 2019 roku do godziny 23:59.

Osoby, które zakwalifikują się bo promocji, będą mogły cieszyć się przyznanymi środkami pod warunkiem 5-krotnego obrotu nimi na co najmniej 4 zdarzenia po kursie minimum 1,2.

Kod promocyjny w Betfan
Kod promocyjny w Betfan

Środki stanowiące zwrot z tytułu promocji, przyznawane będą na w formie równowartości zakładu na bonusowe saldo użytkownika w poniedziałek, 5 sierpnia 2019 roku.

Warto pamiętać, że gra u bukmachera Betfan jest w pełni bezpieczna, dzięki posiadaniu przez niego zezwolenia Ministerstwa Finansów.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowi gracze w Betfan zagrają bez ryzyka
Następny artykułEtoto zamienia 100 złotych na 300 złotych
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.