Bukmacherzy na każdym kroku chcą przyciągać nowych klientów do siebie. Oczywiście można uczynić to wieloma różnymi sposobami. Zdecydowanie najważniejsze jest to, aby zapewnić graczom ciekawe promocje bukmacherskie. To z ich pomocą można zainteresować gracza i sprawić, że zostanie on u danego bukmachera na dłużej. Promocje mogą być zróżnicowane, chodzi tutaj np. o bonusy powitalne. Dzięki takim bonusom można za pieniądze uzyskane od bukmacherów wygrać środki, które trafią potem na konto gracza. Zwykle jest to bonus rzędu kilkuset złotych, chociaż zależy to od firmy bukmacherskiej, w której założy się konto.

promocje bukmacherskie
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów online

Na jakie promocje można liczyć u bukmacherów?

Wiele firm bukmacherskich oferuje swoim graczom także zakłady bez ryzyka, chodzi tutaj o postawienie pierwszego kuponu bez żadnego ryzyka. Gracz ma pewność, że nie utraci swoich środków finansowych nawet jeśli jego pierwszy kupon będzie przegrany. W takim wypadku bukmacher zwraca postawione środki.

Jest to korzystna oferta przyciągająca uwagę wielu mało doświadczonych graczy, ale też tych bardziej zaawansowanych. Konkurencja jest przecież ogromna, dlatego warto starać się wymyślać cały czas coś nowego, aby zaskakiwać graczy. 

sts za darmo bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wśród promocji powitalnych można liczyć też na promocje 100% od pierwszej wpłaty. Chodzi tutaj np. o to, że gracz wpłaci za pierwszym razem na swoje konto 350 złotych i dostanie 350 złotych bonusu od firmy, które musi obrócić zgodnie z regulaminem, aby wypłacić pieniądze na konto bankowe.

Taka forma promocji jest najbardziej popularna wśród bukmacherów legalnych, jest to zgodne z ustawą hazardową. Regulaminy dostępne są na stronach internetowych bukmacherów.

Obstawianie bez podatku

Wśród promocji bukmacherskich często można napotkać także obstawianie bez podatku, dzięki którym znacząco można zwiększyć swoje ewentualne wygrane. Oczywiście u bukmacherów takich jak Fortuna nie występuje to na co dzień, a np. jeden dzień w miesiącu, dlatego gracze zawsze muszą być czujni. Wtedy też można postawić kupon nie wliczając w to 12% podatku, a więc wygrana nie zostanie o niego pomniejszona.

Jest to dobra informacja dla graczy, którzy grają na zakładach bukmacherskich często i oczekują od firm jakichś zaskakujących promocji. Ta na pewno okaże się kusząca nawet dla doświadczonych weteranów.

Poprzedni artykułCzy można legalnie grać u bukmacherów na terenie Polski?
Następny artykułTypy sportowe z angielskiej Premier League
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.