Bukmacher Betclic wychodzi z kolejną piłkarską promocją. Jeżeli jesteś miłośnikiem futbolówki, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Gracze, którzy postawią kupony wielokrotne na polską piłkę nożną, otrzymają bonusową wygraną. Premia obowiązuje w ten weekend i obejmuje nawet 50% gratisowych środków dodatkowych.

By wziąć udział w zabawie, należy spełnić kilka warunków:

  1. Postawić w dniach 26-29 lipca 2019 roku kupon wielokrotny na mecze piłki nożnej (obowiązuje w polskich ligach w dowolnych spotkaniach).
  2. Wytypować co najmniej 5 zakładów
  3. Kurs zdarzenia ustalić na poziomie co najmniej 1.20.
Kod promocyjny Betclic

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Betclic, możesz je założyć poniżej. Pamiętaj, że wpisując kod promocyjny KOD500, zyskujesz cashback w postaci 500 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFirma bukmacherska Betclic online w Polsce legalnie
Następny artykułCashout – wypłata środków bez zakończenia wszystkich spotkań w Betclic!
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.