Kibice Wisły Kraków w LVbet mogą liczyć na specjalne traktowanie. Legalny bukmacher, jako dumny sponsor drużyny, przygotował dla miłośników piłki kolejną edycję popularnej promocji, w której do zdobycia jest 50 PLN bonusu.

Promocja dla kibiców Wisły Kraków w LVbet
Promocja dla kibiców Wisły Kraków w LVbet

Bonus jest skierowany do graczy posiadający aktywny karnet na mecze Wisły Kraków w sezonie 2019/2020. Typerzy, którzy spełnią ten warunek, otrzymają od www.LVbet.pl aż 50 PLN na grę.

Opisywana promocja dla kibiców Wisły Kraków trwa od maja 2019 roku. Jej koniec jest zaplanowany na 31 grudnia 2019 roku. Warto się pospieszyć, by zgarnąć ekstra kasę na obstawianie.

50 PLN bonusu od LVbet – sponsora Wisły Kraków

Otrzymanie 50 PLN bonusu jest uzależnione od wysłania zdjęcia karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w okresie 2019/2020. Fotografię należy przekazać na adres mailowy bukmachera – [email protected], wpisując w tytule „Karnet Wisła Kraków”.

Warto mieć na uwadze, że przyznana premia będzie miała ważność 30 dni. Bonus będzie podlegał szczególnym warunkom:

  • 4 krotny obrót
  • kurs minimalny 1,75
  • zakłady kombi z kursem łącznym co najmniej 1,75

Kwalifikacji do obrotu bonusem nie uzyskują kupony ze sportami wirtualnymi.

bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Uwaga! Na jednego użytkownika przypada wyłącznie jeden bonus za pojedynczy karnet imienny w trakcie jednego sezonu.

Komu przysługuje bonus 50 PLN w LVbet?

Bonus przysługuje tylko tym użytkownikom, którzy dokonali pełnej rejestracji w serwisie www.lvbet.pl. Skrócona rejestracja nie daje uprawnienia do premii.

Należy pamiętać, że bukmacher LVbet nie wyraża zgody na łączenie opisywanej promocji z innymi. Weryfikacja zdjęcia może potrwać do 48 godzin. Jeżeli przebiegnie pozytywnie, w tym czasie środki zostaną przyznane na konto bonusowe gracza.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład Puls – obstawianie meczów na żywo w eToto
Następny artykułTrzech najlepszych bukmacherów w roku 2020
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.