Wiele osób, szczególnie ci, którzy słabo radzą sobie z obstawianiem w internecie, lub nie mający czasu na dokładne analizy bukmacherskie, trafia w końcu na strony oferujące płatne typy bukmacherskie. Czy warto z nich korzystać? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

płatne typy bukmacherskie
Czy opłaca się typować płatne typy bukmacherskie?

Płatne typy bukmacherskie – jak to dokładnie wygląda?

Korzystanie z płatnych typów bukmacherskich niesie ze sobą spore ryzyko. Obecnie Internet jest tak popularny i na tyle tani, że każdy może mieć swoją stronę internetową, na której będzie oferował tak zwane „pewniaki”. Z tego powodu dużo typerów oferujących swoje usługi w rzeczywistości chce tylko zarobić na naiwności lub lenistwie ludzi. Płacenie za typy bukmacherskie jest także swego rodzaju zdjęciem odpowiedzialności z siebie, gdyż wtedy nie traktujemy porażki tak osobiście. 

Większość płatnych typów dostępnych w Internecie, polega na zakupie konkretnych typów (na teoretycznie „ustawione mecze”) lub zakupie abonamentu na pewien okres czasu. Koszty takiej usługi to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych miesięcznie (niekiedy sporo więcej), więc z jednej strony pieniądze niewielkie, ale z drugiej, taka inwestycja nie daje nam także żadnych gwarancji zwycięstwa.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zanim zaczniemy korzystać z usługi płatnych typerów musimy się więc zastanowić czy nasz budżet jest w stanie uciągnąć zarówno abonament jak i obstawianie zakładów (szczególnie w dłuższych seriach porażek). Z tego powodu płatne typy bukmacherskie nie są polecane świeżym graczom, którzy zazwyczaj stracą na nich zarówno czas jak i pieniądze, gdyż nie dość, że łatwo ich oszukać, bo często nie mają wiedzy, żeby ocenić danego typera, to także nie posiadają zbyt dużego kapitału startowego.

Najczęściej na oferty płatnych typów trafić możemy na fanpagach sportowych czy grupach typerskich na Facebooku, spam jaki jest tam dodawany powoduje, że zaufanie do tego typu działalności jest bardzo małe. Produkowane kupony w programach graficznych, na których widać niby trafione kupony aż razi po oczach. Próba wyłudzenia pieniędzy od naiwnych graczy niestety czasem się udaje, a szkodliwość czynu jest zbyt niska żeby wymiar sprawiedliwości się tym zajął.

Gdzie najlepsi typerzy w Polsce?

Wybierając typera, musimy sprawdzić przede wszystkim jego archiwum, czy skuteczność typów bukmacherskich jest na tyle dobra, że warto od niego kupić usługi. Ważne jest także to, żeby na stronie znajdowały się dane kontaktowe do osoby oferującej typu, a także informacje o prowadzonej przez niego firmie. Jeśli ich nie ma, możemy mieć do czynienia z oszustem. 

„Najlepsi typerzy w Polsce są przede wszystkim na najstarszym serwisie bukmacherskim betonline.net.pl. To tam typerzy z całej Polski wymieniają się typami, które mają bardzo wysoką skuteczność.” typer z forum itypy.pl

Podsumowując, płatne typy bukmacherskie są dobre tylko wtedy jeśli mamy do czynienia z poważną osobą oferującą takie usługi na najwyższych standardach. Dodatkowo, warto z nich korzystać tylko jeśli posiadamy duży budżet na obstawianie. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z bukmacherką i nie mamy ogromnych funduszy, lepiej zrezygnować i posiłkować się darmowymi typami, których na forach bukmacherskich (np. betonline.net.pl) nie brakuje przecież.. 

Poprzedni artykułLegalne mecze na żywo u bukmacherów
Następny artykułCzy warto obstawiać w Milenium?
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.