Wiele osób, szczególnie ci, którzy słabo radzą sobie z obstawianiem w internecie, lub nie mający czasu na dokładne analizy bukmacherskie, trafia w końcu na strony oferujące płatne typy. Czy warto z nich korzystać? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

płatne typy bukmacherskie
Czy opłaca się typować płatne typy bukmacherskie?

Płatne typy bukmacherskie – jak to dokładnie wygląda?

Korzystanie z płatnych typów bukmacherskich niesie ze sobą spore ryzyko. Obecnie Internet jest tak popularny i na tyle tani, że każdy może mieć swoją. Z tego powodu dużo typerów oferujących swoje usługi w rzeczywistości chce tylko zarobić na naiwności lub lenistwie ludzi. Płacenie za typy jest także swego rodzaju zdjęciem odpowiedzialności z siebie, gdyż wtedy nie traktujemy porażki tak osobiście. 

Większość płatnych typów dostępnych w Internecie, polega na zakupie konkretnych typów (na teoretycznie „ustawione mecze”) lub zakupie abonamentu na pewien okres czasu. Koszty takiej usługi to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych miesięcznie, więc z jednej strony pieniądze niewielkie, ale z drugiej, taka inwestycja nie daje nam także żadnych gwarancji zwycięstwa.

sts za darmo bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zanim zaczniemy korzystać z usługi płatnych typerów musimy się więc zastanowić czy nasz budżet jest w stanie uciągnąć zarówno abonament jak i granie (szczególnie w dłuższych seriach porażek). Z tego powodu płatne typy bukmacherskie nie są polecane świeżym graczom, którzy zazwyczaj stracą na nich zarówno czas jak i pieniądze, gdyż nie dość, że łatwo ich oszukać, bo często nie mają wiedzy, żeby ocenić danego typera, to także nie posiadają zbyt dużego kapitału startowego.

Gdzie najlepsi typerzy w Polsce?

Wybierając typera, musimy sprawdzić przede wszystkim jego archiwum. Ważne jest także to, żeby na stronie znajdowały się dane kontaktowe do osoby oferującej typu, a także informacje o prowadzonej przez niego firmie. Jeśli ich nie ma, możemy mieć do czynienia z oszustem. 

„Najlepsi typerzy w Polsce są przede wszystkim na najstarszym serwisie bukmacherskim betonline.net.pl. To tam typerzy z całej Polski wymieniają się typami, które mają bardzo wysoką skuteczność.” typer z forum itypy.pl

Podsumowując, płatne typy są dobre tylko wtedy jeśli mamy do czynienia z poważną osobą oferującą takie usługi. Dodatkowo, warto z nich korzystać tylko jeśli posiadamy duży budżet. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z bukmacherką i nie mamy ogromnych funduszy, lepiej zrezygnować.