Piłka nożna na zakładach bukmacherskich to numer jeden wśród najczęściej typowanych dyscyplin sportowych u bukmachera. Spowodowane jest to głównie tym, że piłka nożna sama w sobie jest najpopularniejszym sportem na świecie, a bukmacherzy działają na tej zasadzie, że im większa popularność danego sportu, tym więcej będą w stanie zaoferować nam zakładów. No ale wracając do tematu – jak obstawiać piłkę nożną na zakładach bukmacherskich?

Piłka nożna na zakładach bukmacherskich

Jeśli grałeś kiedyś w ,,nogę” – to zadanie masz ułatwione

Doświadczenie sportowe przy obstawianiu piłki nożnej u bukmachera jest ważne, ponieważ znajomość taktyk, które można wykorzystać w tym sporcie sprawi, że będziemy w stanie trafniej przewidzieć wynik danego spotkania sportowego, w końcu zakłady bukmacherskie to nic innego jak próba przewidzenia przyszłości. Kto lepiej ją przewidzi, wygrywa. Ale musimy mieć też na uwadze, że bukmacher też zatrudnia ludzi, którzy mieli bądź nadal mają ogromne doświadczenie sportowe. Dlaczego stosują oni taką taktykę? To proste, ponieważ lepiej jest zatrudnić osobę, która potrafi regularnie wygrywać z bukmacherem, i jej płacić normalną pensję niż pozwolić jej dalej zdobywać fortunę. No ale wróćmy do tematu, ponieważ doświadczenie w graniu w piłkę nożną to nie jedyne co nam się przyda w typowaniu zakładów bukmacherskich.

bukmacher polska online bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback. Kod promocyjny: KOD550

Planuj swoje zakłady na piłkę nożną!

Jeżeli zdobywać pieniądze na zakładach sportowych, musimy ułożyć sobie plan na odpowiednie typowanie naszych wyników spotkań piłkarskich. Wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa jest kolejnym czynnikiem, na który musimy uważać, ale o tym za chwilę. Wracając jednak do tematu, nie chodzi tutaj o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to bez sensu, ale najlepiej będzie, jak skupimy się na kilku wybranych typach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chodzi o rzeczy które będą nam pomocne przy ukształtowaniu naszego sposobu obstawiania zakładów na piłkę nożną, to na pewno są to strony z profesjonalnymi typami bukmacherskimi za darmo, ale nie chodzi tu o to, aby powtarzać te same, utarte schematy dostępne na tych stronach, tylko poszukać ,,elementów” które będą pasowały do nas, postarajmy się spojrzeć na to, jaki tok rozumowania przyjmują inni gracze, oraz odpowiednio to przeanalizować. Odpowiednie zarządzanie kapitałem też jest bardzo ważne, z racji tego że jeśli obstawimy w pewnym momencie za dużo, to możemy się pożegnać z całą ciężką pracą, którą włożyliśmy w przygotowanie naszego własnego stylu obstawiania, z racji tego że zapewne już wtedy nie będziemy mieli za co obstawiać.

Zakłady pojedyncze na piłkę nożną

Ten typ zakładów bukmacherskich jest najpopularniejszym sposobem na wygrywanie z bukmacherem, dlatego że obstawiając taki typ zakładów możemy mieć większą pewność, że wygramy (szansa na zwycięstwo to, w zależności od zakładu 33 do 50 procent) dlatego też można zainwestować w niego więcej pieniędzy. Zakład na singlu powinien być dokładnie przeanalizowany w każdym aspekcie aby zminimalizować ryzyko przegranej, jednakże musimy wziąć pod uwagę to, że porażka i tak może się zdarzyć, ponieważ niespodzianki zdarzają się wszędzie, dlatego planuj swoje typy mądrze!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka w Totalbet – 50 PLN na skoki narciarskie w weekend
Następny artykułZakład Puls – obstawianie meczów na żywo w eToto
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE