Nowi gracze, którzy założą konto bukmacherskie w STS, mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Freebet o wartości 29 złotych przyznawany jest automatycznie po wpisaniu kodu promocyjnego.

29 złotych bonusu dla nowych graczy
Pierwszy zakład bez ryzyka dla nowych graczy w STS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy STS
🍀🍀🍀

By skorzystać z freebetu jako oferty powitalnej w STS, należy podczas rejestracji wpisać w odpowiednie okienko kod promocyjny ,,BETONLINE„.

Gracz, chcący dołączyć do rodziny STS, wpisuje podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl, swojego maila, hasło, oraz numer telefonu. Dodatkowe miejsce tekstowe pojawia się w razie chęci wpisania hasła promocyjnego. Po wpisaniu kodu bonusowego ,,BETONLINE„, w ciągu killunastu minut na koncie użytkownika pojawia się wartość freebetu.

29 złotych to kwota, na jaką ustalony jest zakład bez ryzyka. Typując i przegrywając, gracz otrzymuje zainwestowane środki z powrotem na konto. Wygrywając kupon, środki zostają przypisane do konta nowych graczy jako bonus.

Jakie są warunki wypłaty bonusu w STS?

By wypłacić środki pochodzące z bonusu, należy:

  • obrócić ich trzykrotnością
  • po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 1,91

Promocja bukmachera STS przypadnie do gustu przede wszystkim tym obstawiającym, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w typowaniu. Umożliwi bowiem przetestowanie posiadanych umiejętności z możliwością realnej wygranej.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Organizator informuje, że nie ma znaczenia wielkość liter kodu promocyjnego. Oznacza to, że wszelkie kombinacje ,,Betonline”, ,,BETONLINE”, ,,BetONLine”, czy inne, zostaną zaakceptowane. Bonus pojawi się na koncie gracza w ciągu kilku sekund od rejestracji.

Freebet 29 złotych bez depozytu w STS

STS zaznacza, że freebet dostępny jest bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty. Czy tak jest naprawdę? TAK! Po założeniu konta i wpisaniu kodu promocyjnego ,,BETONLINE„, można zacząć typować bez depozytu (w przeciwieństwie do często skomplikowanych warunków promocji u innych bukmacherów).

STS działa w ramach zezwolenia Ministerstwa Finansów RP. Funkcjonowanie bukmachera jest w pełni legalne i podlega polskiemu prawu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktywny kod promocyjny Betclic
Następny artykuł20 PLN bonusu w Fortunie za prawidłowe typowanie spotkań – Europejska Dokładka
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.