Od 50 PLN do 2000 PLN można zgarnąć za typowanie spotkań w Betclic. Obstawianie piłki nożnej u legalnego bukmachera po prostu się opłaca. Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać premię?

betclic promocja
Od 50 PLN do 2000 PLN za typowanie piłki nożnej w Betclic

Wyzwanie Betclic – Nowa promocja

Promocja bukmacherska Betclic nosi nazwę ,,Wyzwanie Betclic” i łączy graczy typujących mecze piłki nożnej. Wzięcie udziału w bitwie o wysokie stawki jest możliwe pod kilkoma warunkami:

  1. zapisania się do promocji na stronie www.Betclic.pl,
  2. obstawienia meczów piłki nożnej,
  3. w okresie od 3 do 8 września 2019 roku
  4. za minimum 1 PLN
  5. po kursie co najmniej 1,50

Bukmacher Betclic przyznaje graczom punkty według poniższego wyszczególnienia:

  • za każdą złotówkę postawioną w zakładzie pojedynczym za typowanie piłki nożnej w Betclic, bukmacher przyznaje 2 punkty
  • za każda złotówkę postawioną w zakładzie wielokrotnym, bukmacher przyznaje 3 punkty
Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Zakłady wykluczone z promocji Betclic

Z promocji wykluczone są kupony powtarzające się, obstawione ze środków bonusowych, oraz te, które można zakończyć przed rozstrzygnięciem wszystkim spotkań (czyli z opcją CashOut).

freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

By wziąć udział w Wyzwaniu Betclic i zgarnąć od 50 PLN do 2000 PLN, należy w pierwszej kolejności zapisać się do akcji. To nic nie kosztuje i zajmuje kilka sekund.

Do bonusu nie kwalifikują się kupony postawione przy pomocy opcji CashOut, powtarzające się, czy zagrane za bonusowe pieniądze.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 10 PLN za rejestrację w Totalbet
Następny artykułWrześniowy etap Mistrzostw Typerów w Fortunie
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.