Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że typowanie sportów jest sporo utrudnione, z racji tego że pandemia koronawirusa sprawiła, iż sporo spotkań zostało wręcz odwołanych. Jednakże czy warto jest wchodzić w świat obstawiania typów sportowej po pierwszej fali koronawirusa?

Obstawianie piłki nożnej po pierwszej fali covid-19

Sprawdź – jak zmieniła się oferta bukmacherów

Jeśli obstawiasz zakłady bukmacherskie od dłuższego czasu,to jesteśmy prawie pewni, że masz już swojego ulubionego bukmachera, ale założenie konta u innego buka, który może mieć lepsze oferty i promocje dla ciebie, nie powinno być dla ciebie wielkim problemem. Należy jednakże pamiętać, że w naszym kraju można skorzystać tylko z usług podmiotu licencjonowanego posiadającego odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Legalne firmy bukmacherskie są jedyną opcją dla polskich graczy, ponieważ ustawa o wzajemnych zakładach została zmieniona w 2017 roku. Obecnie ze względu na izolację społeczną, lepiej jest nie decydować się na granie w u stacjonarnego bukmachera, więc jeśli nudzimy się w domu, dobrym pomysłem może być sprawdzenie oferty online wybranego buka.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zacznij z rozwagą

Pamiętaj o tym, że typowanie zakładów online nie jest dla kogoś o słabych nerwach. Jeśli nie potrafisz zadbać o to, aby nie denerwować się przy obstawianiu kuponu, to raczej najlepiej jest po prostu z tego zrezygnować. Zdecydowanie lepiej jest na przykład obstawić sobie w tym wypadku pewniaki, ponieważ w ten sposób może i nie wygramy zbyt wiele, jednakże jest o wiele wyższa szansa na to, aby coś ugrać i się z tego cieszyć. Naturalnie jeśli obstawiamy typy normalnie, to powinniśmy skupić się na typach pojedynczych, ponieważ każdy doświadczony gracz wie, że szansa na wygraną jest wtedy bardzo wysoka (nawet do 50%!).  Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie– to zawsze powinniśmy pamiętać również o czytaniu regulaminów. Bez tego raczej nie damy rady w odpowiedni sposób na przykład wykorzystać naszego bonusu na start, który otrzymaliśmy od bukmachera, przez co możesz się obudzić z przysłowiową ,,ręką w nocniku”.

Opracuj swoją strategię obstawiania

Jeśli nie wiesz jak opracować swoją własną strategię obstawiania – najlepiej będzie jeśli skorzystasz z pomocy graczy na forach bukmacherskich. Wiele osób, które korzystają z takich forów to pasjonaci, którzy pomogą ci przy tym, jak zacząć. Nie mówiąc już o tym, że można poznać tam takie osoby, które być może w przyszłości się z tobą zaprzyjaźnią. Uważaj jednakże na tych, co niekoniecznie chcą ci pomóc, ale zabawić się twoim kosztem, lub też cię naciągnąć. Takie sytuacje zdarzają się dość rzadko na znanych forach bukmacherskich, jednakże zdecydowanie lepiej jest uważać na takich ludzi, żeby później nie okazało się, że obstawiłeś na to, co nie trzeba.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla graczy zakładów online
Następny artykułDlaczego wybory w USA to tak bardzo popularny zakład u bukmacherów?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE