Obstawianie boksu na zakładach bukmacherskich to ,,kaszka z mleczkiem” – dla większości graczy zakładów bukmacherskich. Jednakże nie wszyscy w życiu robili wszystko przecież, dlatego też niektórzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tych rodzajach zakładów. Dlatego też, dziś mamy dla was poradnik – jak obstawiać boks u bukmachera!

Obstawianie boksu u bukmachera – poradnik
Obstawianie boksu u bukmachera – poradnik

Jak obstawiać boks? Zacznij od zdobywania wiedzy

Zanim zaczniemy obstawiać zakłady na boks, musimy się zapytać sami siebie czy wiemy w ogóle jak obstawiać zakłady bukmacherskie, a później czy mamy jakiekolwiek pojęcie na temat dyscypliny (w tym przypadku o boksie), którą chcemy obstawiać. Jeśli mamy już trochę doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich, to świetnie, przyda się to nam również przy boksie.

Najlepszym startem w świat boksu będzie jeśli już w przeszłości uprawialiśmy jakiś sport z tym powiązany (muay thai, kick-boxing etc.) – powiecie ,,co to za bzdury wypisujesz – start a już mamy mieć doświadczenie?” – Spokojnie, chodzi mi tu głównie o to, że jeśli mamy takowe doświadczenie, to pomoże nam to w obstawianiu, ponieważ będziemy w stanie przewidzieć pewne sytuacje, jeśli takowej wiedze jednakże nie mamy, to dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania – przykładowo ostatnia walka KSI kontra Logan Paul – tylko najlepsi typerzy byli w stanie przewidzieć, że walka skończy się remisem, przez co legalni bukmacherzy stracili na tym sporo pieniędzy – no ale wróćmy do tematu przewodniego.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następne co powinniśmy uczynić przed obstawianiem zakładu na boks, to analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów. Następnym krokiem, po zdobyciu wiedzy i odrobiny doświadczenia – jest wykonywanie naszych pierwszych analiz sportowych. Po wykonaniu takowej, pozostaje nam już tylko obstawić zakład! Ale ale – to nie wszystko. Czytajcie dalej!

Obstawiasz boks? Zwróć uwagę na swojego faworyta!

Nie mówię tutaj o dosłownym ,,stalkowaniu” swojego wybranego pięściarza. Mimochodem może dla nas się to skończyć źle, kiedy nas zauważy – z racji tego że to pięściarz, może się skończyć na przefasonowaniu naszej aparycji, a tego byśmy nie chcieli – prawda? No ale zanim obstawimy kupon na danego boksera, trzeba wziąć pod uwagę to, jak spisywał się nasz faworyt w poprzednich walkach które były transmitowane na żywo, oraz jak reaguje na spotkania o wysokim prestiżu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli jest to walka o tytuł, a nasz potencjalny faworyt zawsze świetnie się spisuje ,,w świetle reflektorów”, to możemy śmiało na niego obstawiać. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym ulubionym zawodnikiem w czasie przygotowań do walki. Na przykład, czy trenował przez cały zeszły miesiąc przed swoim wielkim dniem? Czy widziano go jak wychodził z klubu pijany, zamiast ćwiczyć? Wszystko, co daje wskazówki nam dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia – dlatego też warto jest śledzić ich poczynania, z racji tego że może to wpłynąć na naszą finalną decyzję – a stawka nigdy nie jest mała!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie dla nowicjusza – jak zacząć?
Następny artykułObstawianie sportów wirtualnych u STS – poradnik bukmacherski 2021
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE