Legalny bukmacher Betfan wychodzi z otwartymi rękami do nowych użytkowników. Poza bonusem w postaci 3000 złotych, organizator oferuje 50 złotych freebetu w zakładach bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy – brzmi dobrze? Owszem! 3000 złotych standardowego bonusu i zakład bez ryzyka dla nowych graczy za wpisanie jednego słowa podczas rejestracji – brzmi genialnie!? A jakże! Tylko teraz zakładając darmowe konto w Betfan i wpisując podczas rejestracji kod promocyjny ,,BETONLINE”, można uzyskać gwarancję gry bez ryzyka.

Bez obaw o stratę pieniędzy zagrają użytkownicy, którzy wpłacą co najmniej 20 złotych, obstawią kupon na minimum 2 zdarzenia po kursie nie niższym niż 2.20 i przegrają. Jako nagrodę pocieszenia otrzymają zwrot 100% obstawionych środków.

Promocja ograniczona jest ilością zwracanych środków. Maksymalna suma wypłaty freebetu to 50 złotych. Przykładowo – jeżeli gracz obstawi kupon za 250 złotych i poniesie porażkę, jego konto bonusowe zostanie zasilone kwotą 50 złotych, stanowiącą maksymalny możliwy freebet.

Jak obstawić zakład bez ryzyka w Betfan?

  1. To banalne! Wejść na stronę Betfan.pl.
  2. Wpisać hasło BETONLINE.
  3. Wpłacić nie mniej jak 20 złotych.
  4. Obstawić minimum 2 zdarzenia po kursie co najmniej 2.20.
  5. Skakać z radości po wygranej i nie smucić się po przegranej dzięki nagrodzie pocieszenia!
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Rejestrując się w Betfan, można odroczyć potwierdzenie danych osobowych. To gracz wybiera moment, w którym dokona weryfikację personalną, co stanowi wyjątkową ofertę na obecnym rynku bukmacherów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Bukmacher Betfan prowadzi legalną działalność za zgodą i zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Takie zezwolenie jest gwarancją bezpieczeństwa dla użytkowników portalu.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0