Najlepsi bukmacherzy online – u kogo grać w 2022?

Emocjonalnie podchodzisz do tej kwestii? Nie wiesz, jaki podmiot hazardowy wybrać? Nie masz zamiaru dłużej tracić czasu na podejmowanie decyzji, które potem mogą być nietrafione? Sprawdź zatem, jakie podmioty bukmacherskie są w tym momencie szczególnie warte Twojej uwagi!

STS

Aktualnie to numer jeden. Sporo wskazuje na to, że ta kwestia nie zmieni się przynajmniej przez kilka najbliższych lat. Warto wiedzieć, że firma bukmacherska STS jest w 100% legalna. Możesz to sprawdzić np. na stronie www tego podmiotu hazardowego. Są tam nawet skany licencji itp. Transparentność jest zatem wyłącznie na najwyższym możliwym poziomie. Dodatkowo STS oferuje możliwość obstawiania w lokalach stacjonarnych, przez sieć albo dzięki aplikacji mobilnej. Jak pokazują najświeższe statystyki, coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne metody typowania. Nie da się ukryć, że generalnie najlepsi bukmacherzy online zapewniają także świetne warunki, jeśli chodzi o kwestie bonusowe. Nie inaczej jest także i w tym przypadku. Wszak ta firma bukmacherska oferuje m.in. bonus… bez konieczności inwestowania nawet jednego złotego ze swojego konta. W tym przypadku trzeba tylko zarejestrować się, a potem wpisać „PEWNE25”. Dzięki temu zainkasujesz 25 PLN. Najważniejsza promocja podmiotu hazardowego o nazwie STS to zaś generalnie zdublowanie pierwszej wpłaty. Jeśli się na to zdecydujesz, to ostatecznie zainkasujesz 100% nawet do 1200 PLN.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Fortuna

W 2022 roku (jeszcze nie wiesz dokładnie, w którym miesiącu) masz zamiar założyć konto bukmacherskie? Fortuna oferuje co prawda m.in. możliwość obstawiania w lokalach stacjonarnych. Coraz więcej osób preferuje jednak typowanie przez sieć. Wszak dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić. Czasu i pieniędzy (np. na dojazdy). Poza tym obstawianie ze swojego domu lub mieszkania jest zasadniczo o wiele bardziej komfortowe. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na założenie konta bukmacherskiego w tym podmiocie hazardowym? Możesz bowiem liczyć m.in. na dobry freebet bez depozytu. Trzeba tylko założyć konto oraz wpisać kod. Jak zrealizujesz te czynności, to będziesz mógł otrzymać 20 PLN. Jakie inne atrakcje przygotowała dla wszystkich nowych Klientów ta właśnie firma bukmacherska? To zakład bez ryzyka. I to nawet do poziomu 600 PLN. Sporym zainteresowaniem cieszy się również promocja o nazwie Happy Hours. Jeśli będziesz obstawiał wydarzenia w wyznaczonych terminach (warto sprawdzić ten aspekt w regulaminie), to możesz liczyć na większe ewentualne wygrane. Wszak kwestie podatkowe weźmie na siebie firma bukmacherska Fortuna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan

To dużo młodszy podmiot hazardowy od STS i Fortuny. Warto mieć tam jednak swoje konto. Dlaczego? Ta firma bukmacherska jest legalna i oferuje możliwość obstawiania na dwa sposoby (przez internet oraz dzięki apce mobilnej). Dodatkowo masz możliwość zainkasowania świetnych bonusów. Pamiętaj o założeniu konta, wpisaniu kodu „SPORTBETFAN” i dokonaniu wpłaty. Już na dzień dobry jest oferowany cashback do 600 PLN. Poza tym możesz np. zainkasować zakład bez ryzyka (70 PLN).

Poprzedni artykułJak skutecznie grać zakłady sportowe online?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE