Mecze na żywo u bukmacherów (zarówno tych legalnych, jak i nielegalnych) to po prostu standard. Niemniej jednak skupmy się wyłącznie na legalnych bukmacherach, którzy osiadają zezwolenie Ministra Finansów (przykłady legalnych bukmacherów to Fortuna, Totolotek,  STS, forBET czy TOTALbet).

mecze na żywo w fortunie
Gdzie można obejrzeć mecze na żywo?

Mecze na żywo to standard

Wszyscy z pewnością zgodzą się z tym, że w każdej branży obowiązuje zasada dotycząca tego, iż trzeba dostosować się do tego, jakie wymagania mają klienci. Maksymalnie upraszczając — gdyby klienci nie byli zainteresowani meczami i zakładami na żywo, firmy pewnie zrezygnowałyby z ich proponowania.

Dlatego nie wszyscy bukmacherzy mają w swojej ofercie opcję oglądania meczów na żywo, oferują ją szczególnie duże firmy bukmacherskie jak Fortuna, które mają wielu klientów. Mniejsi bukmacherzy skupiają się na ofercie zakładów i promocjach żeby ściągnąć do siebie nowych graczy.

sts za darmo bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co można powiedzieć na temat zakładów na żywo?

Mimo wszystko warto jednak zastanowić się nad tym, czy zakłady na żywo są dobrym i dochodowym sposobem gry. Zapewne nie brakuje klientów, dla których zakłady na żywo kojarzą się z możliwością szybkiej wygranej. Nie ulega wątpliwości, że w zakładach na żywo można wygrać zdecydowanie szybciej niż w przypadku zakładów przedmeczowych, ale co za tym idzie, porażka też może mieć miejsce szybciej. Czy zatem warto grać w zakładach na żywo?

W zakładach bukmacherskich (jak to w życiu) ważna jest odpowiednia strategia. Strategia wymaga czasu, tymczasem zakłady live niosą za sobą konieczność podejmowania szybkich działań, trzeba podejmować decyzje na bieżąco (co może skutkować nieprzemyślanymi typami). Z drugiej strony, żeby wygrać zawsze potrzeba trochę szczęścia. Zdarzają się wydarzenia, w przypadku których nawet najlepsza analiza nie pomoże.

Naturalnie ważna jest też oferta, jaką mają bukmacherzy. Nie ma co ukrywać, że w wielu przypadkach trudno narzekać na wybór. Czy to dobrze? Niewątpliwie tak, ale patrząc pod kątem oferty, trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że gracz już na początku powinien wiedzieć, czego oczekuje. Przykładowo — jeśli celem jest obstawiania ilości rzutów rożnych w meczu, nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić stronę jednego z legalnych bukmacherów. Jeżeli dany bukmacher nie ma tego, czego oczekujemy, czas zapoznać się z ofertą kolejnego. Konkurencja jest spora, co przekłada się na wiele interesujących ofert.

Poprzedni artykułCzy bukmacher Fortuna jest legalny?
Następny artykułGranie u nielegalnie działających bukmacherów
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.