Nowi gracze w LV BET otrzymują za rejestrację ekwiwalent 20 złotych bonusu. Wszystko dzięki wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” podczas zakładania nowego konta.

rejestracja w lvbet
LV BET – bonus bez depozytu za kod promocyjny „BETONLINE” dla nowych graczy

20 PLN za rejestrację to kusząca promocja na start. Legalny bukmacher LV BET chce zachęcić do siebie nowych i oferuje bonus bez depozytu.

Bonus za kod promocyjny „BETONLINE”
🔥🔥🔥

Bonus bez depozytu to sposób na to, by grać, bez konieczności wpłaty środków. Innymi słowy – to taka zabawa demo, tyle że wygrane są zupełnie realne 🙂

Oto warunki, dzięki którym gracz zgarnie ekstra kasę w LV BET:

  • pierwszym warunkiem jest założenie darmowe konta w LV BET
  • drugim – wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego „BETONLINE”
  • trzecim – wysłanie maila o treści „bonus bez depozytu” na promocje[at]lvbet.pl
sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak działa promocja w LV BET?

Nowy gracz bukmachera LVbet otrzymuje bonus o wysokości 1 PLN. Może go wykorzystać w każdej chwili. Stawia kupon z mnożnikiem „x20” nie wcześniej, niż po spełnieniu wszystkich warunków. Po aktywacji, kurs zagranego kuponu zostaje zwiększony x20. Ostatecznie na koncie gracza ląduje 20 złotych.

A teraz w prostych, żołnierskich słowach:

  • GRA – 1 PLN
  • BONUS – 1 PLN
  • zakład po kursie całkowitym – 2,5
  • MNOŻNIK – x20
  • ostateczny kurs kuponu – 50
  • WYGRANA – 44 PLN

Aktywacja mnożnika „x20” następuje po wytypowaniu zakładu kombi z co najmniej trzema zdarzeniami Łączny kurs kuponu musi wynieść nie mniej, niż 2,50, a kurs pojedynczego zdarzenia – co najmniej 1,25. A to wszystko dla nowych graczy LV BET 🙂


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW STS można dostać zwrot stawki za jeden z czterech kuponów
Następny artykułKornery – eToto za przegrany kupon rozdaje 25 PLN freebet
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.