20 PLN za typowanie sportów wirtualnych to promocja obowiązująca u legalnego bukmachera LV Bet. Organizator przyznaje ekstra kasę za tygodniowy obrót na kwotę 100 PLN. To chyba niezbyt wygórowane warunki, prawda? 🙂 Szczegóły poniżej.

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
LV Bet – 20 PLN za typowanie sportów wirtualnych

Jak skorzystać z promocji? To banalne! Wystarczy zastosować się do poniższych wskazówek i czekać na wypłacenie bonusu!

  1. Wejść na www.LVBet.pl lub odpalić mobilną aplikację na tablety i smartfony.
  2. Przez tydzień (od poniedziałku do niedzieli) typować kupony z oferty sportów wirtualnych.
  3. Przez tydzień obrócić kwotą 100 PLN po kursie minimum 1,50.

Za wytrwałe typowanie, LV Bet przyznaje ekstra kasę. Środki przesyłane są w poniedziałki do godziny 17:00. Na wykorzystanie bonusu, gracz ma 30 dni od momentu wypłaty.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Jak obrócić bonusem w LV Bet?

Obrót bonusem musi dotyczyć 5-krotności wygranej kwoty i obejmować zdarzenia z oferty sportów wirtualnych legalnego bukmachera LV Bet.

Organizator zaznacza, że do promocji nie będą kwalifikować się kupony zagrane przy pomocy pieniędzy bonusowych, czyli pochodzących z przyznanych premii. Na jednego gracza przypada tygodniowo maksymalnie jeden bonus.

Promocja obowiązuje nie tylko na klasycznej stronie www. LVBet.pl, ale także na jej wirtualnej wersji i w aplikacji mobilnej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWrześniowy etap Mistrzostw Typerów w Fortunie
Następny artykuł„KOD510” – specjalny bonus powitalny w Betclic
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.