Zakłady bukmacherskie wiążą się ze sporymi emocjami, ale też ryzykiem. Jeśli ktoś jednak wie na temat takich zakładów dużo z pewnością ma spore szanse na wygraną. Najbardziej emocjonującą kategorią są jednak zakłady live, do których można przystąpić w trakcie trwania każdego wybranego spotkania.

legalne mecze u bukmachera
Gdzie oglądać legalne mecze na żywo

Oczywiście bukmacherzy nie udostępniają takich zakładów przy każdym spotkaniu, więc warto sprawdzić, czy w interesującym gracza meczu dostępne są tego typu zdarzenia, czy też może trzeba przerzucić się na jakiś inny mecz. Zwykle jednak oferta zakładów na żywo u firm bukmacherskich jest bardzo rozbudowana, ponieważ są to spotkania, które przyciągają sporą grupę internautów.

Pieniądze w kilkanaście minut na koncie gracza

Obstawiając zakład live można w kilkanaście minut wygrać duże pieniądze, które zostaną przetransferowane na konto gracza. Potem gracze mogą zrobić z nimi wszystko co zechcą, np. je wypłacić. Oczywiście im większa wygrana, tym większe emocje, jednak w tego typu zakładach trzeba kierować się rozsądkiem i analizą.

Dzięki temu oszczędności nie zostaną stracone i będzie można wygrywać kupon za kuponem. Do zakładów live można wejść w dowolnym momencie, zarówno na początku meczu, czy też na samo jego zakończenie.

sts za darmo bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba jednak mieć pojęcie o tym, że im później obstawi się dane wydarzenie tym mniejszy kurs można złapać chyba, że w meczu wyraźnego faworyta będzie akurat niespodziewany rezultat. Wtedy kurs na faworyta z biegiem czasu będzie rósł.

Jednoczesne oglądanie i typowanie wydarzeń sportowych

Bukmacherzy internetowi umożliwiają swoim graczom jednoczesne oglądanie oraz typowanie wydarzeń sportowych. Każdego dnia bukmacher Fortuna transmituje dla swoich graczy legalne mecze na żywo. Wystarczy posiadać konto u bukmachera i bezpłatnie możemy obejrzeć tysiące meczów online.

„Nie ma nic lepszego jak oglądanie meczów na żywo i obstawianie w tym samym czasie. Widzimy wtedy jaką formę mają piłkarze i czy warto obstawiać na ten mecz. Dlatego mecze na żywo w internecie są niezwykle cennym atutem dla graczy zakładów sportowych.” – typer z betonline.net.pl

Można więc mieć pełen podgląd na typowany mecz, tak aby zagrać typ w odpowiednim momencie, wtedy gdy nie będzie to dla gracza zbyt ryzykowne. To najlepszy sposób na obstawianie wyników.

Nie warto jednak kierować się samymi kursami, bo do niczego dobrego w końcowym rozrachunku to nie doprowadzi. Znajomość poszczególnych dyscyplin sportowych jest tutaj bardzo przydatna, więc na samym początku warto poszerzyć swoją wiedzę. 

Poprzedni artykułObstawianie zakładów długoterminowych
Następny artykułPłatne typy bukmacherskie – czy warto płacić?
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.