Gracze, którzy obstawią kupon pojedynczy za minumum 50 złotych i przegrają, otrzymają od legalnego bukmachera eToto freebet o wartości 25 złotych. Promocja odnawia się co tydzień!

promocja etoto
eToto za przegrany kupon rozdaje 25 PLN freebet

Do zabawy kwalifikują się użytkownicy, którzy dokonają zapisu do freebetu, obstawią kupon zgodnie ze wskazanymi zasadami, rozliczą go jako przegrany i klikną ,,zatwierdź” na wyświetlonym pop-upie. 20 minut to czas, w którym legalny bukmacher eToto obiecuje uruchomić środki.

Jakie zakłady biorą udział w promocji Kornery?
🔍🔍🔍

  • zakłady pojedyncze na żywo, oraz przedmeczowe
  • za sumę rzutów rożnych w meczach piłki nożnej
  • zagrane za co najmniej 50 złotych
  • po kursie minimalnym zakładu 1,02

Uwaga! Najważniejszym warunkiem wzięcia udziału w promocji, jest posiadanie zarejestrowanego i aktywnego konta w eToto plus dokonanie minimum dwóch depozytów.

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

Freebet 25 PLN można odbierać do końca tygodnia obowiązywania promocji (akcja jest ponawiana co tydzień).

Freebet Etoto – co to?

Czym jest freebet Etoto? Darmowym zakładem, uprawniającym użytkownika do zagrania kuponu bez wydawania pieniędzy. Jeżeli zakład okaże się zwycięski, od wygranej odejmowana jest stawka freebetu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLV BET – bonus bez depozytu za kod promocyjny „BETONLINE” dla nowych graczy
Następny artykuł50 złotych freebet w eToto za typowanie TOP3 spotkań dnia
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.