Konto tymczasowe to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które nie do końca są zdecydowane, czy chcą akurat obstawiać u tego bukmachera. Jak więc wygląda obstawianie zakładów poprzez konto tymczasowe u bukmachera STS? Zaraz tego się dowiecie!

Konto tymczasowe STS

Jak założyć konto bez weryfikacji danych u STS?

STS dość niedawno dołączył do grona bukmacherów które oferują konto tymczasowe i mimo iż na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez wysyłania skanu dokumentu tożsamości, opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać, dlatego też jedyne co musimy zrobić, to :

Pierwsze co musimy zrobić : Klikamy przycisk „Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto tymczasowe STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

Po drugie : Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym. Dość zabawne, czyż nie? Jednakże pamiętajmy o tym, że weryfikacja weryfikacji nierówna, z racji tego iż kod weryfikacyjny to jedno, a weryfikacja danych to drugie.

bukmacher polska online bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback. Kod promocyjny: KOD550

Konto tymczasowe u STS – Ograniczenia

Na początek możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Do zalet można na pewno zaliczyć brak konieczności podawania od razu numeru konta. Trzeba przyznać, że ten warunek często przekreśla możliwość szybkiej rejestracji, ponieważ w danym momencie nie jesteśmy w stanie sprawdzić długiego ciągu cyfr połączonego z naszym rachunkiem w banku.

Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe STS to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam obstawianie u STS, bardzo łatwo możemy takie konto po prostu deaktywować.

Bonusy dla nowych użytkowników STS

Naturalnie pamiętajmy o tym, że te bonusy są dostępne jedynie dla osób, które posiadają pełnoprawne konto u tego bukmachera. To znaczy, że musicie przejść pełną weryfikację danych. Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce, w obliczu rosnącej konkurencji na tym niełatwym rynku muszą jak najwięcej inwestować w bonusy oraz promocje dedykowane nowo zarejestrowanym użytkownikom. Jak wiadomo promocje i darmowe bonusy przyciągają nowych graczy do zakładów sportowych. W STS można dostać za darmo aż 29 złotych bez depozytu do wykorzystania na obstawianie zakładów. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl trzeba wpisać kod rejestracyjny o nazwie “BETONLINE“.

Gdy to uczynimy, po aktywowaniu konta środki w sposób automatyczny znajdą się na naszym koncie bukmacherskim. STS proponuje swoim graczom jeden z najlepszych bonusów bez depozytu na całym polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Bonusem trzeba obrócić trzykrotnie po kursie wynoszącym 1,91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 PLN dla aktywnych graczy u legalnego bukmachera STS
Następny artykułCashback 550 PLN za wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” w Betclic
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE