Nowi gracze, którzy podczas rejestracji w Betclic wpiszą specjalny kod promocyjny „KOD510”, otrzymają bonus powitalny marzeń – nawet 510 PLN cashbacku w razie niepowodzenia.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
„KOD510” – specjalny bonus powitalny w Betclic

”KOD510″ w Betclic – jak grać?

By cieszyć się pierwszym rozegranym kuponem bez żadnych ograniczeń, trzeba mieć pewność cashbacku w razie przegranej. Dzięki premii powitalnej w Betclic, typowanie to czysta przyjemność.

Wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” podczas rejestracji na stronie www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej, gwarantuje zawsze pozytywne rozstrzygnięcie zagranych zakładów.

Gracze, którzy:

  • zarejestrują się w Betclic na stronie www.betclic.pl
  • wpiszą hasło promocyjne „KOD510
  • dokonają pierwszej wpłaty
  • wytypują zakład
  • przegrają pierwszy zakład

otrzymają w razie przegranej pełny zwrot stawki, czyli 100% cashbacku. Co się stanie, jeśli odniosą sukces? Zgarną całą wygraną 🙂

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Środki zostaną przyznane graczowi na konto bonusowe. Należy pamiętać o tym, że specjalny bonus powitalny 510 PLN to kwota maksymalnego zwrotu. Obowiązuje w przypadku, gdy suma obstawionych środków na pierwszy kupon, wyniesie 510 PLN. W sytuacji niższej stawki, cashback będzie stanowił jej równowartość.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Aktualnie obowiązującym kodem promocyjnym w Betclic, jest „KOD510„, wpisywany podczas zakładania nowego konta. Premia jest niepodzielna i niemożliwe jest przekazanie jej innemu graczowi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLV Bet – 20 PLN za typowanie sportów wirtualnych
Następny artykułBezpiecznie 20 PLN – 20 PLN zwrotu za przegrany kupon na gry karciane Betgames w STS
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.