Efektywność (w kontekście obstawiania zakładów bukmacherskich) jest dla Ciebie kluczowa? Widzisz jednak, że ten aspekt nieco kuleje? Jednym z Twoich postanowień jest zaś poprawa na tej płaszczyźnie? Musisz zatem pamiętać o kilku kluczowych kwestiach…

Wybierz jeden sport i się na nim skoncentruj

Jakie są najczęściej popełniane błędy przez osoby początkujące? Dość niedawno założyłeś konto w bukmacherze internetowym Betfan? Przeczytałeś wiele ciepłych słów na temat tego podmiotu hazardowego? Generalnie jesteś z niego bardzo zadowolony? Jedyna rzecz, jaka Cię martwi, to uzyskiwane wyniki? W takim razie musisz zastanowić się, co na co dzień typujesz. M.in. nie można obstawiać wielu sportów jednocześnie. Rekomenduje się, by wybrać konkretne rozgrywki. Może to być angielska Premier League, czy hiszpańska La Liga itp. Zakłady bukmacherskie online betfan są bardzo różnorodne. Masz zatem do dyspozycji nie tylko najbardziej popularne sporty, ale także niszowe. Kluczowe jest zaś to, by wybrać konkretne rozgrywki i się na nich skupić. Dlaczego ta sprawa jest jednak tak istotna? Nie da się być ekspertem od wszystkiego. A jak będziesz skoncentrowany tylko na jednych rozgrywkach, to łatwiej będzie Ci konsekwentnie pomnażać zainwestowane oszczędności. W końcu będziesz sporo wiedział na temat zawodników, drużyn, trenerów itp. A wiedza to klucz do wygrywania w podmiotach hazardowych. Odpuść sobie zatem typowanie wielu sportów.

Optymalna liczba wydarzeń na obstawianych kuponach

Bardzo mocno zależy Ci na tym, by grać skutecznie w bukmacherze internetowym Betfan? Lubisz ten podmiot hazardowy, ale nie ukrywasz, że chciałbyś go ograć na jakieś większe sumy? To jest możliwe. Wszystko tak naprawdę zależy… od Ciebie. Na pewno trzeba wyeliminować najczęściej pojawiające się błędy, które powodują, że wyniki są dalekie od oczekiwań. Ważna kwestia jest taka, żeby nie typować na kuponach zbyt wielu wydarzeń jednocześnie. Najlepiej obstawiać single. Ewentualnie duble. A są to kupony składające się z dwóch wydarzeń. Dlaczego? Taka taktyka powinna przynieść oczekiwane rezultaty. Im mniej wydarzeń na granych przez Ciebie kuponach, tym oczywiście lepiej. Nie da się tego ukryć. W końcu będziesz miał większe szanse na wygrane. Dodatkowo granie np. singla pozwala w całości skoncentrować się na jednym wydarzeniu. Dzięki temu możesz go dokładnie przeanalizować i zastanowić się, czy rzeczywiście ten typ jest warty uwagi.

Kiedy odpuścić sobie obstawianie wydarzeń sportowych?

Aby poprawić własne wyniki trzeba wiedzieć, co i kiedy grać. To nie wszystko. Musisz także wyczuć moment, kiedy dobrze byłoby sobie odpuścić… A takich sytuacji nie brakuje. Jeśli chcesz bowiem skutecznie obstawiać, to musisz być właściwie skoncentrowany. Tylko i wyłącznie na zakładach bukmacherskich. Odpuść sobie typowanie, kiedy jesteś np. mocno zmęczony lub chory itp. Nie możesz także grać pod wpływem alkoholu, bo wówczas Twoja koncentracja nie będzie na dobrym poziomie…

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady sportowe?
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy online – u kogo grać w 2022?
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.