Wielu z graczy zastanawia się, czy w ogóle można grać w pokera poprzez aplikację na telefon? Otóż nie dziwimy się wam, z racji tego że każdy, kto jest zainteresowany aktualną sytuacją pokera online w naszym kraju wie, że nie jest tak łatwo dostać się do gry w karty online. Gdzie więc możemy zagrać w pokera online?

Gra w pokera przez smartfona?

Gdzie możemy grać w pokera online?

Na ten moment tylko dwie spółki mogą nam zaoferować grę w legalnego pokera online, jedną z nich jest Totalizator Sportowy. Naturalnie niewielu graczy decyduje się na rozgrywkę u tej firmy, z racji tego iż jest to spółka państwowa, co oczywiście oznacza że jej oferta nie jest zbyt dobra. Drugą z nich jest firma STS, która posiada nową ofertę, mianowicie chodzi o Betgames STS. Naturalnie nie jest to typowa rozgrywka pokera, a raczej obstawianie symulowanych gier karcianych. Oczywiście jest to w pełni legalne, oraz dostępne dla każdego, kto ukończył 18 rok życia, jednakże pamiętajcie o tym, że nie jest to niestety typowa gra w pokera.

Pokrótce wyjaśniając – gra w zakłady na poker w Betgames STS wygląda mniej więcej tak, że zostaje nam udostępniona transmisja online, na której widzimy stolik pokerowy, panią krupier oraz graczy. Obstawiamy, który zestaw kart wygra, następnie zabawa rozpoczyna się sama, a my tylko obserwujemy jej rozwój. Po zakończeniu rozdania dowiadujemy się, czy nasz zakład był pomyślny, czy też nie.

bukmacher polska online bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback. Kod promocyjny: KOD550

Dlaczego poker online jest tak trudno dostępny?

Wszystkiemu winna jest nowelizacja ustawy o grach losowych. Przez nią jedynie spółka Totalizatora Sportowego (firma państwowa) może aktualnie oferować legalnego pokera online. Naturalnie zapytacie teraz – ,,to dlaczego Betgames STS jest legalne?” – Otóż to proste, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy, ta usługa  to symulowane gry karciane, czyli nie podpadają pod kategorię pokera online, tylko zakładów bukmacherskich, na które STS mają licencję ministerstwa finansów. A dlaczego tak wielu pokerzystów mówi o mistrzostwach świata w pokerze? Tego dowiecie się innym razem – wróćmy jednak do tematu.

Czy warto jest korzystać z mobilnych aplikacji treningowych?

Pamiętajmy o tym jednak, że to są jedynie aplikacje, na których za pieniądze nie pogramy – służą one jedynie do nauki pokera. Bardzo dobrze jest na początku pomyśleć o wykorzystaniu ich, zanim po raz pierwszy zagramy w pokera, z racji tego że w innym wypadku może to doprowadzić do stracenia przez nas wszystkich pieniędzy, bądź też objawić się po prostu ogólnym niezadowoleniem z rozgrywki. Dlatego też warto jest pomyśleć o tym, aby pograć sobie w pokera na jednej z takich aplikacji w wolnym czasie, aby nieco dowiedzieć się o technikach grania w pokera, oraz o samych układach kart w pokerze – początkującemu pokerzyście na pewno się taka ,,praktyka” przyda.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 10% stawki w każdym tygodniu u legalnego bukmachera STS
Następny artykułDlaczego jest tak mało witryn internetowych w Polsce oferujących pokera online?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE