Wiele osób lubi obstawiać swoje zakłady w stacjonarnych punktach tych bukmacherów, jednakże jeśli nie jesteśmy taką osobą – to na starcie mamy problem, ponieważ jako normalny człowiek, zapewne i my chodzimy do pracy, przez co niekiedy nie mamy czasu na to, aby zdążyć do takiego punktu na czas. Jednakże jeśli mamy chwilę – to warto jest sprawdzić jakie są godziny otwarcia punktów naziemnych u tych bukmacherów.

Godziny otwarcia punktów u bukmacherów STS i Fortuna

Zakaz handlu a bukmacherka – czy możemy w niedzielę obstawić nasze typy?

Na szczęście dla wielu – zakłady bukmacherskie do tej kategorii się nie zaliczają. Oznacza to, że każdy, kto ma na to ochotę, może bez problemu w siódmy dzień tygodnia wybrać się do punktu danego bukmachera, i zdecydować się na obstawienie kuponu. Warto pamiętać jednak o tym, że lokale bukmacherskie zazwyczaj prowadzone są na zasadzie franczyzy.

 Co może oznaczać, że właściciel konkretnego miejsca w dany dzień postanowi skrócić czas pracy. Jeżeli zatem macie obok siebie jakiś punkt wybranej przez was firmy bukmacherskiej, warto jest sprawdzić, oprócz tego jakie są godziny otwarcia punktów stacjonarnych, czy w najbliższych dniach nie szykuje się w nim większy remanent czy też nie odbędzie się specjalny dzień wolny od pracy. Podane wyżej sytuacje są rzadkością, ale nie jest wykluczone, że się nie zdarzą.

bukmacher polska online bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback. Kod promocyjny: KOD550

Dni w których te punkty są zazwyczaj nieczynne

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możemy zadzwonić na infolinię bukmachera. Poniżej przedstawiamy wam dni, w których zazwyczaj punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne:

  • Boże Narodzenie (25 grudnia)
  • Wielkanoc (święto ruchome)
  • Wszystkich Świętych (1 listopada)
  • Dzień Niepodległości (11 listopada)
  • Boże Ciało (święto ruchome)
  • Nowy Rok (1 stycznia)

Fortuna godziny otwarcia punktów naziemnych

W dni powszechne u Fortuny możemy obstawiać w takich godzinach:

Poniedziałek – 10.00 – 17.30

Wtorek – 9.30 – 18.30

Środa – 9.30 – 18.30

Czwartek – 9.30 – 18.30

Piątek  – 9.00 – 19.00

Sobota – 8.30 – 17.30

Niedziela – 8.30 – 17.00

STS godziny otwarcia punktów naziemnych

Ten jeden z trzech najlepszych bukmacherów w Polsce ma najwięcej punktów stacjonarnych ze wszystkich na naszym rynku. Już od lat jako pierwszy zaczął ekspansję i ciągle poszerza ofertę o kolejne punkty naziemne w całej Polsce. W STS godziny otwarcia są podobne do innych bukmacherów, z tą różnicą, że są zazwyczaj zamykane później :

Poniedziałek – 09.00 – 20.00

Wtorek – 09.00 – 20.00

Środa- 09.00 – 20.00

Czwartek – 09.00 – 20.00

Piątek – 09.00 – 20.00

Sobota – 09.00 – 20.00

Niedziela – 9.00 – 16.00

STS bonus na start

Podczas rejestracji naszego nowego konta bukmacherskiego istnieje możliwość wpisania przez nas wyjątkowego kodu promocyjnego. Kod promocyjny brzmi : “BETONLINE” a wpisując go otrzymujemy na start 29 zł bez depozytu (bez konieczności wpłaty pieniędzy), a także do 1200 zł za przelew na nasze konto jeśli będziemy chcieli wpłacić swój pierwszy depozyt! Naturalnie zanim zrealizujecie ten bonus – koniecznie sprawdźcie warunki obrotu bonusami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł25 PLN na sporty wirtualne od STS
Następny artykułW jakie karty możemy grać legalnie w internecie?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE