Fuksiarz oferta na piłkę nożną

Piłka nożna jest dyscypliną, którą faworyzują praktycznie wszyscy działający w naszym kraju bukmacherzy online. Jest to przede wszystkim wynikiem jej popularności oraz faktu, że tak właściwie napędza ona polski rynek zakładów wzajemnych. Nie może więc dziwić fakt, że priorytet jej nadaje również Fuksiarz – jeden z tych bukmacherów, którzy na naszym rynku działają najkrócej, a mimo wszystko aspirują do bycia tymi najlepszymi. Jak przedstawia się jego oferta właśnie na tę dyscyplinę? Co można u niego obstawiać na najlepszych warunkach, a w czym ma jednak pewną konkurencję? O tym – w naszym serwisie internetowym.

Fuksiarz oferta na piłkę nożną
Fuksiarz oferta na piłkę nożną

Warto wiedzieć: Fuksiarz na rynku zakładów wzajemnych istnieje od 2021 roku. Na przełomie lutego i marca wystartował z własnym serwisem internetowym po niecałych trzech miesiącach od uzyskania licencji na świadczenie swoich usług. Dostał ją od Ministerstwa Finansów 9 grudnia 2020 roku.

Najmocniejsze ligi piłkarskie u bukmachera Fuksiarz

Choć Fuksiarz wystartował stosunkowo niedawno i znacząco odbiega doświadczeniem od weteranów naszej sceny bukmacherskiej, do swojej oferty na piłkę nożną postanowił przygotować się w sposób znakomity. W jednym momencie pokrywa grubo ponad tysiąc wydarzeń sportowych właśnie w jej ramach. Choć oferuje dostęp do każdej z największych lig Europy i świata, nie da się powiedzieć, by skupiał się wyłącznie na rozgrywkach najwyższej klasy w danym kraju. Wręcz przeciwnie, chce dać swoim klientom wybór i możliwość obstawiania również tych drużyn, które muszą wspinać się po kolejnych szczeblach swojej przygody ligowej rozpoczynając znacznie niżej.

Ekstraklasa

Oczywistym jest, że podstawą oferty dowolnego bukmachera działającego w Polsce jest oferowanie możliwości obstawiania rozgrywek w rodzimej lidze. Ekstraklasa ma dla Fuksiarza duże znaczenie, a rejestracja u niego daje nam dostęp do absolutnie każdego meczu organizowanego w jej ramach. Oczywiście przy tak ogromnej konkurencji na tym polu ciężko jest powiedzieć, by Fuksiarz był bezwzględnie lepszy od całej swojej konkurencji. Często ustępuje jej pod względem kursów, ale i zdarzają się takie mecze, w których to jemu należy przypisać łatkę najlepszego.

Obstawiając mecze rodzimej Ekstraklasy możemy liczyć na możliwość sięgnięcia po bardzo wiele rynków bukmacherskich, w ilości liczonej w setkach. Co ważne, w ramach rozgrywek ligi polskiej mamy możliwość skorzystania z innowacyjnej funkcjonalności Early Payout – jeżeli więc drużyna, na którą postawiliśmy zacznie wygrywać dwiema bramkami, nasz zakład automatycznie zostanie rozwiązany na naszą korzyść.

Warto wiedzieć: poza rozgrywkami polskiej Ekstraklasy, Fuksiarz daje nam możliwość obstawiania również 1. i 2. Ligi Polskiej. MImo wszystko jednak widać jest, że to nie one są dla niego priorytetem. Zwłaszcza patrząc na inne kraje, rozgrywki w których również znaleźć można w jego ofercie.

Liga angielska

Liga angielska jest jedną z tych, o które Fuksiarz dba zdecydowanie najbardziej. Należy zwrócić uwagę, że pozwala obstawiać aż pięć poziomów rozgrywek w jej obrębie. U niego typowanie jest więc możliwe nie tylko w zakresie najbardziej znanego Premier League i Championship, ale i w trzeciej, czwartej oraz piątej lidze. To sprawia, że Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy wychodzą z najlepszą ofertą do wszystkich fanów angielskiej piłki.

Oczywiście poza rozgrywkami ligowymi, można u niego obstawiać dwa rodzaje pucharów (FA Cup i EFL Cup). Sam oferuje również tak zwane zakłady sezonowe, dzięki którym w dowolnym punkcie sezonu można postawić na to, kto znajdzie się na każdym kolejnym miejscu podium lub też zamknie tabelę, spadając niżej. Można też postawić na najlepszego strzelca klasyfikacji końcowej. To wszystko sprawia, że Fuksiarz opinie ma tak dobre.

Liga włoska

Liga włoska jest jedną z tych lig, których pokryciem Fuksiarz zdecydowanie jest w stanie się pochwalić. Choć większość bukmacherów zwraca uwagę przede wszystkim na Serie A, u tego operatora możemy obstawiać również Serie B, Serie C oraz Serie D. Nie wspominając oczywiście o rozgrywkach pucharowych.

Fuksiarz dba o to, by kursy na każde spotkanie w tych ligach były prawdziwie konkurencyjne, a wybór rynków – również w kontekście spotkań na niższych szczeblach – dawał odpowiednio dużą swobodę obstawiania.

Liga niemiecka

Liga niemieecka u bukmachera Fuksiarz to możliwość obstawiania meczów w ramach Bundesligi, ale i drugiej Bundesligi i 3. ligi niemieckiej. Fuksiarz doskonale pokrywa wszystkie te trzy poziomy rywalizacji u naszych zachodnich sąsiadów, dodatkowo dając możliwość obstawiania meczów pucharowych. W kontekście tej właśnie ligi można u niego liczyć na dostęp do wielu rynków na zakłady bukmacherskie, ale i na możliwość zawierania zakładów sezonowych. Nie tylko w kontekście Bundesligi, ale i 2. Bundesligi. Daje nam to możliwość typowania również drużyn, które już spadły, ale i takich, które aspirują do wejścia o poziom wyżej. 

W ramach niemieckiej Bundesligi skorzystamy z usługi Early Payout. Podobnie jak w w Premier League i Serie A.

ZOBACZ: Fuksiarz bonus bez depozytu

Rozgrywki międzynarodowe w ofercie Fuksiarza

Rozgrywki piłkarskie u bukmachera Fuksiarz to nie tylko rywalizacja na podwórku narodowym. To także spotkania rangi międzynarodowej, zarówno między kadrami narodowymi, jak i klubami. Fuksiarz bardzo dobrze podchodzi do turniejów europejskich i stara się udostępniać je do obstawiania tak wcześnie, jak tylko się da (najczęściej od razu po losowaniu danej fazy rozgrywek). Pozwala też obstawiać same losowania (na przykład par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dzięki temu można u niego liczyć na bardzo niezły potencjał jeżeli chodzi o wychwytywanie valuebetów, ale i najzwyczajniej w świecie obstawianie.

W ramach wielu rozgrywek o charakterze międzynarodowych możemy liczyć na dostępność opcji Early Payout. Nie wszystkie jednak są nią objęte – pamiętajmy więc, by zawsze patrzeć na oznaczenia.

Spotkania reprezentacyjne

Mecze reprezentacyjne praktycznie wszyscy bukmacherzy online traktują niczym święto i okazję do tego, by jeszcze bardziej wypromować swoją ofertę. Nie inaczej jest w przypadku Fuksiarza, który swoją ofertę obejmuje każde spotkanie w każdym organizowanym przez UEFA i FIFA turnieju. Również w tych, w których nie bierze udział reprezentacja Polski. Oznacza to, że możemy u niego obstawiać między innymi:

  • Mistrzostwa Świata (wraz z eliminacjami),
  • Mistrzostwa Europy (wraz z eliminacjami),
  • Ligę Narodów,
  • mecze towarzyskie.
  • promocje bukmacherskie

W przypadku większych turniejów możemy obstawiać nie tylko kolejne mecze, ale i sam przebieg tych turniejów. Znajdując się w fazie 1/8 finału wytypujemy na przykład dokładne pary ćwierćfinałowe, a wcześniej będziemy mogli nawet wytypować zwycięzcę całych rozgrywek (oczywiście po kursie adekwatnym do ryzyka, jakiego będziemy się przy tym podejmować).

Liga Mistrzów

Nie powinno być zaskoczeniem to, że Liga Mistrzów jest jednym z najważniejszych turniejów sportowych w ofercie Fuksiarza. W godny sposób podejmuje on w jej kontekście rękawice również z najmocniejszymi zawodnikami na rynku zakładów wzajemnych. Pozwala na obstawianie tak najpopularniejszych meczów, jak i tych, które przykuwają mniej uwagi (choć w przypadku tego turnieju, jest ich bardzo niewiele).

Cała Liga Mistrzów jest u tego bukmachera objęta opcją Early Payout – możemy więc obstawiać z większą pewnością, że typowana przez nas drużyna przyniesie nam pozytywne rozwiązanie kuponów.

Zakłady na Ligę Mistrzów możemy zawierać w formule przedmeczowej, ale i na żywo. Buk tym ostatnim formatem pokrywa każde kolejne wydarzenie sportowe w tym właśnie turnieju. Oczywiście można też liczyć tutaj na atrakcyjne kursy oraz bardzo wiele rynków na zakłady do wyboru. Fuksiarz dobrze wypada na tle konkurencji i można go traktować jako realną alternatywę dla bardziej doświadczonych operatorów.

Liga Europy i Konferencji Europy

W ofercie Fuksiarza nie mogło również zabraknąć innych turniejów europejskich, które często są równie emocjonujące (a zdarza się, że nawet bardziej) niż spotkania organizowane w ramach Ligi Mistrzów. Fuksiarz pozwala na obstawianie tak Ligi Europy, jak i stosunkowo nowego formatu Ligi Konferencji Europy. Typować można już od pierwszych meczów eliminacyjnych – nie trzeba więc skupiać się wyłącznie na fazie pucharowej.

W przypadku Ligi Europy, możemy liczyć na opcję Early Payout. Liga Konferencji nie została nią jednak objęta.

Najpopularniejsze zakłady na piłkę nożną w Fuksiarzu

Choć zakłady bukmacherskie do pewnego momentu kojarzyły się niemal wyłącznie z obstawianiem zwycięzcy konkretnego spotkania sportowego (i nadal jest to najbardziej popularny sposób na obstawianie), dziś coraz większą popularnością cieszą się zakłady mniej standardowe i typowe. Takie, które pozwalają na typowanie zdarzeń innych niż zwycięstwo. Piłka nożna u Fuksiarza jest pod tym względem traktowana w świetny sposób, a obstawiać możemy między innymi:

  • zakład bez remisu, dzięki któremu postawimy na zwycięzcę, a w przypadku remisu zostanie nam przyznany zwrot,
  • podwójna szansa, dzięki której obstawić możemy trzy możliwości – wygraną pierwszego zespołu lub remis, wygraną jednego z dwóch zespołów oraz wygraną drugiego zespołu lub remis,
  • to, czy obie drużyny strzelą gola lub czy jedna z nich to zrobi,
  • zakład poniżej / powyżej na ilość bramek, asyst, fauli, żółtych kartek i wszystkiego, co statystycznie da się policzyć.

Oczywiście powyższe zdarzenia to zaledwie przykłady. Na jedno spotkanie rynków potrafi być przeszło sto, dzięki czemu możemy być pewni, że znajdziemy coś dla siebie. Pamiętajmy jednak, że im większy kurs na dany rynek, tym mniejsze jest zwykle prawdopodobieństwo, że przyniesie on wygraną.

Bukmacherzy online w przeważającej większości nie pozwalają na zawieranie typów na kilka zdarzeń w obrębie tego samego meczu na jednym kuponie akumulacyjnym. Fuksiarz przygotował jednak specjalne narzędzie pozwalające na to. Dzięki działającemu tylko w obrębie piłki nożnej Fuks Kreatorowi stworzymy złożone zdarzenia, obejmujące kilka różnych rynków na spotkanie i zawrzemy je na kuponie w postaci jednej pozycji. Będziemy mogli więc postawić na wynik, strzelca bramki czy ilość asyst jednocześnie, maksymalizując naszą potencjalną wygraną.

5 / 5. Ocen: 55

Podwójna szansa u polskich bukmacherów – co to jest?

Obstawianie większości początkujących typujących kojarzy się wyłącznie z sięganiem po jeden standardowy rynek na zakłady bukmacherskie. Ten, w którym wskazuje się zwycięzcę konkretnego meczu, a precyzyjniej - jego wynik. Choć rynek ten jest rzeczywiście najpopularniejszy i przedstawiany przez bukmacherów...

Przegląd rzeczy, na polu których Bwin wyróżnia się na tle innych

Bwin jest bukmacherem, który już od przeszło 25 lat działa aktywnie na światowym rynku zakładów wzajemnych. Swojego czasu prowadził swoją działalność również w Polsce, z której musiał się jednak wycofać przez wprowadzoną w jej obrębie nowelizację ustawy hazardowej (wymagającą...

Typy na Super Bowl 2023

Nadszedł dzień, na który czekają miliony fanów NFL w całych Stanach Zjednoczonych i na całym świecie - Super Bowl LVII! W tym roku wydarzenie to odbędzie się w State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. W starciu pomiędzy Filadelfią...

Zakłady live u bukmachera Etoto

Ta firma bukmacherska zapewnia profesjonalne i zarazem elastyczne usługi. Walorów tutaj nie brakuje. Jakie są kluczowe zalety Etoto? O tym dowiesz się z poniższej lektury! Poznaj także wiele faktów na temat obstawiania na żywo. Jakie opcje są tutaj dostępne?...

Zakłady bukmacherskie

Podwójna szansa u polskich bukmacherów – co to jest?

Obstawianie większości początkujących typujących kojarzy się wyłącznie z sięganiem po jeden standardowy rynek na zakłady bukmacherskie. Ten, w którym wskazuje się zwycięzcę konkretnego meczu, a precyzyjniej - jego wynik. Choć rynek ten jest rzeczywiście najpopularniejszy i przedstawiany przez bukmacherów...

Przegląd rzeczy, na polu których Bwin wyróżnia się na tle innych

Bwin jest bukmacherem, który już od przeszło 25 lat działa aktywnie na światowym rynku zakładów wzajemnych. Swojego czasu prowadził swoją działalność również w Polsce, z której musiał się jednak wycofać przez wprowadzoną w jej obrębie nowelizację ustawy hazardowej (wymagającą...

Typy na Super Bowl 2023

Nadszedł dzień, na który czekają miliony fanów NFL w całych Stanach Zjednoczonych i na całym świecie - Super Bowl LVII! W tym roku wydarzenie to odbędzie się w State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. W starciu pomiędzy Filadelfią...