Za pełną rejestrację u legalnego bukmachera Totalbet, można zgarnąć freebet o wartości 10 PLN. Środki bonusowe przyznawane są do odwołania.

totalbet freebet 10
Freebet 10 PLN za rejestrację w Totalbet

Osoby, które dołączą do rodziny Totalbet mogą liczyć na ciekawą ofertę powitalną. 10 PLN freebetu to premia, jaką organizator przyznaje za przeprowadzenie pełnej rejestracji.

Freebet otrzymają gracze, którzy prześlą bukmacherowi dokument tożsamości i otrzymają pozytywną weryfikację przez pracownika za pośrednictwem strony www.Totalbet.pl

Bonus wykorzystać można za pomocą elektronicznego kuponu, obstawionego z premiowanych środków (niepochodzących z salda głównego).

Ekstra kasa przyznawana jest graczom, którzy zalogują się na swoje konta stałe. Freebet 10 PLN za rejestrację w Totalbet jest jednorazowy.

Freebet 10 PLN w Totalbet – jakie kupony?

Akcja promocyjna dotyczy kuponów AKO, oraz SOLO. Jednorazowa stawka zakładu to 10 PLN. By zawrzeć freebet, należy wytypować zdarzenia po całkowitym kursie minimum 2.00.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Organizator zastrzega, że w promocji nie biorą udziału zakłady systemowe i te, przy których zastosowano opcję cash-out.

Freebet za rejestrację aktywny jest przez 30 dni od momentu zatwierdzenia dokumentu tożsamości.

Legalny bukmacher Totalbet oferuje w pełni bezpieczne i zgodnie z prawem, usługi. Jego działalność opiera się za zezwoleniu Ministerstwa Finansów RP.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykuł50 złotych freebet w eToto za typowanie TOP3 spotkań dnia
Następny artykułOd 50 PLN do 2000 PLN za typowanie piłki nożnej w Betclic
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.