Zamiana 100 złotych na 300 złotych. Brzmi jak magiczny sen? Owszem, ale to zupełna jawa! Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty na konto Etoto, otrzymają 200% premii!

bonus powitalny w etoto

Premia od pierwszej wpłaty to coś, co użytkownicy lubią najbardziej. Etoto z myślą o takich osobach, przygotowało promocję powitalną, oferując nawet 200 złotych nagrody!

Jak otrzymać 200 złotych premii w Etoto?

Oto przykładowe zastosowania bonusu:

  • wpłacenie depozytu w kwocie 20 złotych, uprawnia do odbioru 40 złotych premii, dając ostatecznie aż 60 złotych na grę
  • przelanie 50 złotych daje możliwość zgarnięcia 100 złotych nagrody, oznaczając 150 złotych na rozpoczęcie zabawy
  • za 100 złotych, gracz otrzymuje 200 złotych premii i ma do wykorzystania aż 300 złotych

Warunkiem wypłacenia środków bonusowych jest czterokrotny obrót depozytem i premią po kursie pojedynczego wydarzenia 2,20 i takim samym kursie wydarzenia wielokrotnego, gdzie 1,50 to minimalny kurs każdego ze zdarzeń wchodzących w skład wielokrotnego.

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

Legalny bukmacher Etoto działa zgodnie z obowiązującym prawem. Gwarantem tego jest posiadane zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Warto pamiętać, że w akcji 200% pierwszej wpłaty mogą wziąć udział tylko ci gracze, którzy założyli konto po 1 sierpnia 2019 roku.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRadar 365 – kalendarz promocji dla graczy Betfan
Następny artykułW etoto polską ligę typuje się bez ryzyka
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.