Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że legalny bukmacher eToto oferuje obecnie promocję, w której zamienia 100 PLN na 300. Jak to możliwe? O tym w dalszej części wpisu.

200% bonusu od pierwszego depozytu w eTOTO
Zamiana 100 PLN na 300 dla nowych w eToto

Etoto podwaja pierwszy depozyt

W eToto trwa obecnie promocja, która skierowana została do nowych graczy, dokonujących pierwszego depozytu na konto bukmacherskie. Akcja polega na zwiększeniu wartości pierwszego depozytu o 200%. W zabawie biorą udział gracze, którzy:

  1. Dokonają rejestracji na www.eToto.pl.
  2. Wpłacą pierwszy depozyt na kwotę co najmniej 1 PLN. 
  3. Zaakceptują wyświetlony pop-up.
  4. Ucieszą się z bonusu!

Nowi gracze w eToto – pakiet powitalny

Akcja promocyjna, w której 100 PLN zamienia się w 300, jest aktualna do odwołania. Mogą z niej skorzystać osoby posiadające aktywne konto bukmacherskie. Ewentualne założenie profilu to tylko kilka poświęconych minut na www.eToto.pl.

Promocja skierowana jest do typerów, którzy zasilili grono członków eToto od 1 sierpnia 2019 roku od godziny 00:00.

Warto mieć na uwadze, że pierwsza dokonana wpłata nie może być niższa, niż 1 PLN. Bonus do 200% pierwszej wpłaty oznacza nic innego, jak możliwość zdobycia ekstra środków zupełnie za darmo. Maksymalna suma bonusu wynosi 200 PLN. Po wpłaceniu 100 PLN, na konto użytkownika wpływa 300 PLN. Po przekazaniu 10 PLN, bonus zwiększa wartość pierwszego depozytu do 30 PLN.

Bonus sts bez depozytu

Jak obrócić bonusem w eToto?

By móc korzystać ze zdobytych środków, należy spełnić poniższe warunki obrotu:

  • obrócić sumą bonusu cztery razy
  • na zakładach pojedynczych z kursem co najmniej 2,20
  • na zakładach wielokrotnych z kursem minimum 2,20 (co najmniej 1,50 na każde wydarzenie)
  • na zakładach live lub przedmeczowych
  • w ciągu 30 dni

Warto pamiętać, że promocja, w której eToto zamienia 100 PLN na 300 PLN, trwa do odwołania. Warto się pospieszyć, by wykorzystać ten wyjątkowy pakiet powitalny.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego obstawianie zakładów na e-sport poleca się początkującym?
Następny artykułFora online a zakłady bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.