Co zrobić, by otrzymać nawet 3000 złotych bonusu powitalnego na Betfan.pl? To bardzo proste. Dołączyć do grona zadowolonych klientów! 🙂

Duży bonus powitalny w Betfan
Duży bonus powitalny w Betfan

Sposobem na zdobycie premii u bukmachera Betfan jest założenie darmowego konta i dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie minimum 20 złotych. To jednak nie wszystko. Kolejnym z warunków jest obrócenie otrzymaną, dziesięcioprocentową premią, po kursie co najmniej 2.00.

Dalszym krokiem jest pięciokrotne obrócenie bonusem od trzech pierwszych wpłat (10% od każdej kwoty, maksymalnie 100 złotych), by ostatecznie otrzymać premię w postaci dziesięciokrotnego mnożnika wygranej. Nie brzmi to banalnie, prawda?

Przychodzimy z pomocą i wyjaśniamy promocję u bukmachera Betfan w prostszych słowach!

Jak zdobyć bonus na start w Betfan?

  1. Wpłacić sumę co najmniej 20 złotych.
  2. Jednokrotnie obrócić depozytem po kursie minimum 2.00.
  3. Otrzymać 10% premii od pierwszych trzech depozytów i obrócić nimi pięciokrotnie po kursie co najmniej 1.20 i AKO 2.00 na co najmniej 3 zdarzenia.
  4. Cieszyć się dziesięciokrotnym powiększeniem wygranej.
Bonus w Betfan
Bonus w Betfan

Jak odebrać bonus powitalny?

Dziesięciokrotne powiększenie wygranej jest realizowane w chwili przeniesienia środków bonusowych z konta premiowego na główne konto gracza.

Jeżeli mimo wszystko gracz nie jest w stanie przyswoić warunków promocji, może uzyskać szczegółowe informacje na stronie organizatora. Regulamin bonusu dostępny jest na platformie bukmachera Betfan.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashout – wypłata środków bez zakończenia wszystkich spotkań w Betclic!
Następny artykułNowi gracze w Betfan zagrają bez ryzyka
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.