Tak naprawdę niewiele osób obstawiających zakłady bukmacherskie zdaje sobie z tego sprawę, że w następnych miesiącach swoją pierwszą kadencję kończy Donald Trump, który zresztą będzie się ubiegał o reelekcję – a do walki z nim stanie Joe Biden – jednakże wracając do tematu – dlaczego jest to tak popularny zakład?

Dlaczego wybory w USA to tak bardzo popularny zakład u bukmacherów?

Polityka to zawsze gorący temat

Prawdopodobnie nie znajdzie się na świecie taka osoba, która nie będzie miała czegoś do powiedzenia o polityce. W szczególności my Polacy bardzo lubimy o niej rozmawiać, w końcu złośliwi często mówią, że narzekanie to nasz sport narodowy, a jeśli chodzi o politykę, to każdy jest jej mistrzem, oraz zmieniłby kraj, jednakże gdy przychodzi co do czego to tak naprawdę wszystko zostaje po staremu. Wracając jednak do tematu, obstawiać politykę możemy ze względu na to, że jeśli żywo się nią interesujemy, to możemy również na tym co nieco zarobić. Dodatkowo jednak musimy liczyć się z tym, że zakłady polityczne nie zdarzają się zbyt często, bo w większości przypadków świat zachodni co kilka lat wybiera rząd lub prezydenta, więc w niektórych latach nie ma żadnego zakładu na to, więc jeśli chcesz postawić zakłady na politykę – to musisz się zdecydować na to prędzej albo później.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co z wyborami w tym roku?

Nie można zaprzeczyć, że choć lewicowe organizacje starają się nie dopuścić do ponownego zwycięstwa Trumpa, to wciąż nie mogą one zmienić mentalności zwykłych Amerykanów, którzy uważają, że Trump wciąż może sobie dobrze radzić pomimo gróźb i żądań o ustąpienie ze stanowiska. Ci, którzy śledzili zachowanie bukmacherów w okolicach sierpnia, mogli zauważyć, że po raz kolejny zaoferowali oni na Bidena (reprezentantowi lewicy) wyższe kursy. Jednak kolejne błędy popełniane przez legalnych bukmacherów są rzeczywiście plusem dla nas (zwykłych graczy), bo o wiele łatwiej jest wygrać w takiej sytuacji. Jednak niektórzy zaczynają zdawać sobie sprawę, że obecny kurs na obu kandydatów wynosi mniej więcej po tyle samo. Być może im bliżej wyborów, tym większe zmiany w tym procesie, ale choć Donald Trump jest tak szykanowany przez lewicowców, to szanse na wygranie wyborów przez niego są naprawdę duże. Dodatkowym atutem jest to, że prawdopodobnie będzie głosował na Trumpa tak bardzo, ponieważ boi się zmian, a reelekcja prezydenta w Stanach Zjednoczonych jest dość powszechną procedurą – tylko wtedy, gdy prezydent jest uważany za słabego bądź nieudolnego to się nie zdarza.

Którzy bukmacherzy oferują zakłady na politykę?

Jest to na pewno Betfan, Fortuna lub STS. Wszyscy więksi bukmacherzy często oferują zakłady na politykę, tak naprawdę tylko nieliczni legalni bukmacherzy nie oferują żadnych zakładów politycznych. Jednakże przed obstawieniem o wiele lepiej jest porównać ich ofertę, ponieważ niektórzy bukmacherzy mogą mieć o wiele lepszą ofertę od innych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej po pierwszej fali covid-19
Następny artykułPeaky Blinders: Mastermind – czy gra dorówna serialowi?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE