Gry komputerowe to domena naszych czasów. Nie da się tego ukryć, że wiele osób jest ich zagorzałymi fanami, jednakże dlaczego akurat obstawianie zakładów na e-sport jest polecane początkującym?

Dlaczego obstawianie zakładów na e-sport poleca się początkującym?

Zacznij od wyboru legalnego bukmachera

 W pierwszej kolejności przy obstawianiu e-sportu należy wybrać dobrą firmę bukmacherską. Ułatwi to Wam później wiele rzeczy – szybko się o tym przekonacie. W tym celu możecie na przykład korzystać z różnych rankingów bukmacherów online. Pomocna klasyfikacje zawierają niezbędne informacje. Można tam znaleźć sprawdzone firmy bukmacherskie, które już od dłuższego czasu działają w branży zakładów na e-sport. Takie podmioty są między innymi całkowicie legalne. Co ciekawe, niektórzy bukmacherzy, na przykład STS również oferują takie atrakcje jak obstawianie wirtualnych meczów, co nie jest typową grą online. Co jeszcze powinniśmy brać pod uwagę wybierając bukmachera? Na pewno ilość opcji, dzięki którym można wpłacać i wypłacać gotówkę na swoje konto. To nie tylko przelewy bankowe. Często ludzie wybierają również karty płatnicze. Dobry bukmacher internetowy to szeroka oferta zakładów. Można wybierać spośród popularnych i mniej popularnych dyscyplin. Poza tym lepiej jest wybrać takiego bukmachera, który już na samym starcie oferuje nam za rejestrację świetny bonus powitalny.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

  Co zrobić na początku naszej kariery e-sportowej?

Na początek należy wybrać konkretną grę i znaleźć dane spotkanie. Potem trzeba dodać wybrane zdarzenie do kuponu. Można grać single lub zakłady akumulowane. Każdy musi określić stawkę, a następnie zatwierdzić kupon. Jeśli coś wygracie, to nie musicie już nic dodatkowo robić, ponieważ gotówka trafi na Wasze konto w sposób automatyczny. W przypadku przegranej, no cóż, tracimy nasze środki, no chyba że nasz kupon był objęty tak zwanym cashbackiem – czyli specjalnym bonusem bukmacherskim, który pozwala nam na to, że jeśli nasz kupon będzie nie trafiony, to środki które obstawiliśmy, trafią z powrotem na nasze konto, co czyni to bardzo atrakcyjną opcją dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich.

Na co uważać przy typowaniu e-zakładów?

Przede wszystkim, na zachowania drużyn rozgrywających dane spotkanie. Zdarzały się afery, gdzie dana drużyna umówiła się z drugą, że jedna z nich przegra umyślnie, przez co spotkanie będzie naturalnie ustawione, przez co nawet jeśli postawiliśmy na silniejszą statystycznie drużynę, to prawdopodobieństwo, że nasz kupon będzie nie trafiony, w tym wypadku będzie równało się 100%. A o czym jeszcze warto pamiętać typując e-sport?

Na przykład o tym, że zdecydowanie lepiej jest postawić nieco mniej, a kilka spotkań na raz, niż jeden większy zakład na jedno spotkanie, z racji tego że w ten sposób, nawet jeśli część z naszych kuponów będzie nieudana, to te poprawnie wytypowane zrekompensują nam resztę przegranych. Kolejną kwestią, o której warto pamiętać to sprawdzenie przed obstawieniem, czy któreś ze spotkań które mamy ochotę obstawić nie zostało odwołane, bądź też przesunięte w czasie, z racji tego, że aktualnie bardzo wiele spotkań e-sportowych jest przesuwana w czasie, bądź też odwoływana, albo też odbywa się bez udziału publiczności.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułLiga Betclic – 10 PLN bonusu co tydzień dla wszystkich
Następny artykułeToto zamienia 100 PLN na 300 PLN
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE