W Polsce jest wielu legalnych bukmacherów. Jednym z nich jest Milenium, które swoje pierwsze punkty stacjonarne otworzyło w 2004 r. Od 2012 roku spółka prowadzi również działalność w internecie, umożliwiając zawieranie zakładów online. Czym Milenium różni się od konkurencji i czy warto tam obstawiać?

bukmacher milenium
Zakłady bukmacherskie online – Milenium

Oferta bukmachera Milenium

Milenium należy do rozpoznawalnych bukmacherów, nie dorównuje jednak popularnością Fortunie czy STS. Z pewnością ma na to wpływ znacznie mniejsza liczba punktów stacjonarnych. W całym kraju jest ich zaledwie kilkadziesiąt, podczas gdy Fortuna ma około 600.

Milenium umożliwia zawieranie zakładów dotyczących najpopularniejszych dyscyplin sportu. Oferta nie jest tak rozbudowana jak u konkurencji (np. LV BET), jednak stale jest rozbudowywana. W porównaniu do innych bukmacherów Milenium oferuje również wyższe kursy na część wydarzeń sportowych.

sts za darmo bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher oferuje też specjalną opcję dla typerów, którzy grają za wysokie stawki. Polega ona na tym, że od kwoty 2000 złotych istnieje możliwość negocjowania kursu.

Aplikacja i strona na urządzenia mobilne

Nowa wersja strony jest dopasowana do użytkowników smartfonów. Wersja mobilna działa szybko i sprawnie.

Milenium od 2017 roku oferuje aplikację, dostępną dla urządzeń z systemem IOS, dostępna jest również wersja na Android. Jest ona jednak niedostępna w Google Play i można pobrać ją jedynie ze strony bukmachera. Aplikacja dość często się zacina, występują liczne błędy.

W przypadku Milenium, zdecydowanie lepszym wyborem niż instalacja aplikacji, jest korzystanie z mobilnej wersji strony. Pod tym względem bukmacher nie dorównuje konkurencji- aplikacje Fortuny czy STS działają znacznie lepiej.

Bonusy i darmowe promocje w Milenium

Milenium oferuje wysoką kwotę bonusu na start. Ostateczna wartość zależy co prawda od kwoty wpłaconej na konto po rejestracji, jednak dodatkowo można otrzymać nawet 760 złotych. Jest to znacznie wyższa kwota niż u większości bukmacherów w Polsce.

Kod promocyjny w Milenium: BETONLINE

Po zarejestrowaniu, jest również dostępny darmowy zakład o wartości 10 złotych. Promocja ta dotyczy jednak tylko pierwszego z zawieranych zakładów.

Interesujący jest oferowany przez bukmachera program lojalnościowy- Liga Mistrzów Milenium. Biorący w nim udział uczestnicy otrzymują punkty za każdy z zawieranych zakładów. Do programu można dołączyć zarówno online jak i w punkcie stacjonarnym.

Rodzaje płatności Milenium

Niewielka ilość metod płatności do wyboru jest jedną z wad tego bukmachera. Wpłat można dokonywać jedynie za pomocą:

– PayU

– tpay

– blik.

Czy opłaca się obstawiać w Milenium?

Milenium ma swoje dobre strony. Należą do nich przede wszystkim wyższe niż u konkurencji kursy na niektóre wydarzenia sportowe, zróżnicowana i bogata oferta promocyjna oraz wysoki bonus startowy.

Główne wady to słabo działająca aplikacja mobilna, niewielka ilość punktów stacjonarnych bukmachera i mały wybór odnośnie metod płatności.

Milenium jest opłacalnym bukmacherem przede wszystkim dla tych, którzy preferują grę za wysokie stawki. Nie jest natomiast dobrym wyborem dla tych, którzy wolą obstawiać w punktach stacjonarnych, ze względu na niewielką liczbę tych ostatnich.

Poprzedni artykułPłatne typy bukmacherskie – czy warto płacić?
Następny artykułKtóry bukmacher ma najwyższe kursy?
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.