Wiele osób interesuje się zakładami bukmacherskimi. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nie każdy bukmacher jest w Polsce legalny. Jeśli będzie się grało u bukmacherów nie posiadających licencji na terenie Polski można za to odpowiedzieć i zapłacić sowitą karę finansową. Warto więc dowiedzieć się najpierw, którzy bukmacherzy są legalni, a których powinno się omijać szerokim łukiem.

legalni bukmacherzy
Czy można grać w zakładach bukmacherskich w Polsce?

Jacy bukmacherzy są w Polsce legalni?

Legalnych bukmacherów w Polsce na szczęście nie brakuje, dlatego też osoby żądne gry nie muszą się ograniczać. Można udać się zarówno do punktów stacjonarnych, ale też skorzystać z możliwości obstawiania kuponów przez Internet. Grać można w takich firmach jak:

  • Totolotek,
  • STS,
  • Fortuna
  • ForBet
  • LV Bet
  • Milenium
  • Etoto
  • TotalBet

To najbardziej znani legalni bukmacherzy w Polsce, u których bez obaw można zawierać zakłady sportowe i wygrywać przy tym pieniądze, często duże. Jednym z najbardziej popularnych w Polsce legalnych bukmacherów jest Fortuna, to tam właśnie grają miliony Polaków.

Wyżej wymienieni bukmacherzy posiadają specjalne zezwolenia od Ministerstwa Finansów, dzięki czemu mogą świadczyć na szeroką skalę zakłady wzajemne. Obstawiając u tych firm nie trzeba obawiać się o swoją przyszłość.

Niektórzy wolą grać w zakładach stacjonarnych, inni wolą obstawiać przez Internet. Jest to zależne tylko od gracza, zwyczajowo niczym to się od siebie nie różni, jednak gra przez Internet jest dużo wygodniejsza i nie pochłania tak dużo czasu.

Aktualizowane listy legalnych bukmacherów

Na forach przeznaczonych dla graczy bukmacherskich cały czas pojawiają się aktualizowane listy legalnych bukmacherów w Polsce. Nowe podmioty otrzymują zezwolenia od Ministra Finansów co kilka miesięcy.

Warto się co jakiś czas z nimi zapoznawać, ponieważ dzięki temu ma się pewność tego, że gra u bukmachera wybranego przez gracza jest bezpieczna i nic za to nie grozi. Co więcej, jeśli nowy bukmacher wchodzi na rynek to zwykle oferuje nowym graczom atrakcyjne promocje i darmowe bonusy na start.

Polskie organy ścigania zapowiadają walkę z nieuczciwie postępującymi obywatelami, dlatego też lepiej wzbraniać się przed grą u niezarejestrowanych w Polsce bukmacherów, ponieważ można na tym ucierpieć. Informacje o legalnie działających bukmacherach są ogólnodostępne, dlatego też takie listy można sobie sprawdzić w dowolnej chwili. 

________________________________
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGranie u nielegalnie działających bukmacherów
Następny artykułPromocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.