Bonusy powitalne są oferowane przez każdego szanującego się legalnego bukmachera, który działa w oparciu o licencję uzyskaną od Ministerstwa Finansów. Osoby początkujące mogą zwiększyć stan swojego konta tak naprawdę tylko wpłacając pierwszy depozyt. Zazwyczaj bonusy powitalne to świetna wiadomość dla każdego zawodnika. Są jednak sytuacje, kiedy mogą stawać się prawdziwą udręką.

darmowy bonus powitalny
Jakie bonusy powitalne są najlepsze w zakładach bukmacherskich

Poznaj warunki bonusu przed skorzystaniem z oferty

Dlatego bardzo wyraźnie musimy podkreślić, że każdy z was powinien dokładnie sprawdzić ofertę przed skorzystaniem z niej. Ogólnie czytanie regulaminów bardzo się przydaje, nie tylko w świecie zakładów bukmacherskich. Z tego możecie wywnioskować, jakie są warunki odnoszące się do konkretnej oferty. Niekiedy lepiej zdecydować się na mniejszy bonus powitalny, który będzie miał jednak łatwiejsze warunki do spełnienia w tematyce obrotu. Każdy gracz musi wiedzieć, że bukmacherzy to nie są instytucje charytatywne.

Bonusy powitalne są przede wszystkim przyznawane po to, żeby zainteresować użytkowników swoją ofertą, często żeby go odebrać trzeba wpisać kod promocyjny. Zawodowcy potrafią skorzystać z takiej promocji i sporo dla siebie ugrać. Decydują się tylko na takie bonusy, które są rzeczywiście atrakcyjne, a nie tylko na pierwszy rzut oka. Warto stawiać tylko na takie oferty, które mają stosunkowo proste warunki do obrotu i relatywnie niskie kursy, które trzeba grać, aby uwolnić całą stawkę. Dopiero po spełnieniu warunków obrotu można powiedzieć, że taka gotówka jest rzeczywiście wasza.

sts za darmo bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie zapomnij o wykonaniu obrotu w terminie

Osoby początkujące często wybierają promocje bukmacherskie, chociaż w ogóle nie czytają, jakie są warunki. Wpadają w pułapkę, która powoduje, że muszą grać np. bardzo wysokie kursy, aby krok po kroku uwalniać gotówkę bonusową. Dobrze jest wybierać takie bonusy, które będą miały nie tylko łatwe warunki, ale również będą dostosowane do preferowanego przez was stylu gry. Jeśli np. często gracie kursy 2.00, to podobne wymagania bonusowe nie będą stanowiły dla was większego kłopotu.

Uwielbiacie grać single? Dobrze jest wybrać takie bonusy powitalne, które będą umożliwiały typowanie takich zakładów. W regulaminie trzeba również sprawdzić, czy jest jakakolwiek wzmianka dotycząca tego, kiedy obrót musi być wykonany. Nic takiego nie ma? To dobrze, ponieważ możecie grać swoim tempem. Czytasz regulamin i widzisz, że jest wyznaczony termin? Jeśli tak, to musisz po prostu grać za takie stawki, aby systematycznie realizować warunki dotyczące bonusu.

Jakie bonusy powitalne będą najlepsze?

Najważniejsze dla każdego zawodnika jest to, aby wybrać legalne firmy hazardowe jak STS czy Fortuna. Potem trzeba poczytać warunki, które na was czekają. Tak jak już zostało napisane, czasami mniejsza kwota, ale łatwiejsze warunki obrotu, to po prostu lepszy bonus powitalny.

Dlaczego? Jeśli warunki będą trudniejsze, to jest większe prawdopodobieństwo, że przegracie większość lub nawet cały bonus. W końcowym rozrachunku wyjdziecie na tym gorzej w porównaniu do alternatywnej opcji, która na początku wydawała się gorsza.

Poprzedni artykułKtóry bukmacher ma najwyższe kursy?
Następny artykułFortuna – jaką ofertę dla graczy ma ten popularny bukmacher
Spis legalnych bukmacherów, opisy najlepszych darmowych promocji do legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy bez depozytów do bukmachera online.