CashOut to doskonała opcja dla początkujących graczy. To dzięki niej mogą oni zlecić wypłatę wygranej jeszcze przed końcem wszystkich spotkań (które mogły przecież znaleźć się na kuponach po nie do końca przemyślanej decyzji).

Cashout – wypłata środków bez zakończenia wszystkich spotkań w Betclic!

Z myślą o użytkownikach, którzy są zmienni, niczym kobiety, bukmacher Betclic przygotował swoją ofertę. By skorzystać z promocji, należy postawić kupon wielokrotny bądź pojedynczy na zdarzenia oznaczone CashOutem w kalendarzu Betclic.

CashOut polega na możliwości zlecenia wypłaty zarobionych środków z wygranej jeszcze przed zakończeniem wszystkich spotkań. Innymi słowy – kupon jeszcze nie do końca się rozstrzygnął, a Ty możesz już cieszyć się pieniędzmi!

Warto przypomnieć, że z promocji bukmachera Betclic mogą skorzystać tylko osoby posiadające aktywne konto bukmacherskie. Nowi gracze chętnie korzystają z z kodu Betclic (kod promocyjny: KOD500), by dać sobie szansę na wyjątkowo opłacalny start.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja piłkarska w Betclic
Następny artykułDuży bonus powitalny w Betfan
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.