Za wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” w formularzu rejestracyjnym w Betclic, bukmacher oferuje cashback w postaci 550 PLN. Szczegóły promocji w dalszej części wpisu.

Cashback 550 PLN za wpisanie kodu promocyjnego "KOD550" w Betclic
Cashback 550 PLN za wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” w Betclic

Betclic – polski legalny bukmacher

Betclic, to jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów. W obecnej chwili oferuje wyjątkową promocję, w której do zdobycia jest najwyższy cashback na rynku. Nawet 550 PLN zgarną typerzy, którzy na www.Betclic.pl lub mobilnie, przegrają swój debiutancki kupon.

Betclic oferuje w pełni legalne usługi. Gwarancją zgodności działalności bukmachera z polskim prawem, jest posiadanie zezwolenia Ministerstwa Finansów RP, przyznawane w oparciu o rygorystyczne wytyczne.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Aktualna oferta promocyjna obejmuje bonus za wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” w Betclic w formularzu rejestracyjnym. Gracze, którzy podczas zakładania konta wpiszą „KOD550” w odpowiednim miejscu, otrzymają w razie niepowodzenia do 550 PLN.

550 złotych to maksymalna kwota cashbacku. Najwyższy zwrot zostanie przyznany, jeżeli stawka przegranego kuponu wyniesie co najmniej 550 PLN. Jeżeli będzie niższa, zwrot również ulegnie obniżeniu.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Zabawa u legalnego bukmachera Betclic obowiązuje nie tylko na stronie www.Betclic.pl, ale także na innych kanałach dostępu. W akcji promocyjnej można brać udział również mobilnie – na stronie www, jak i w aplikacji.

Najwyższy cashback na rynku – w Betclic!

Do 550 PLN zwrotu za niepowodzenie na debiutanckim kuponie, otrzyma gracz, który:

  1. Wejdzie na stronę www.Betclic.pl.
  2. Zarejestruje konto za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokona pierwszego depozytu.
  4. Obstawi kuponu za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzyma 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Warto pamiętać, że promocja obowiązuje wyłącznie tych graczy, którzy wpisali kod promocyjny „KOD550” w Betclic. Obecni typerzy, którzy pierwsze typowania mają już za sobą, nie mogą wziąć udziału w zabawie.

Loterie i konkursy w Betclic

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Betclic to nie tylko typowanie wydarzeń. To również konkursy i loterie z wartościowymi nagrodami. Zdobycie bonusów nie jest wcale skomplikowane. Minimalny próg kwalifikacji, to zwykle 1 PLN, dzięki czemu wszyscy – nawet początkujący gracze – mogą zawalczyć o fanty.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Konkurencja zwykle nagradza pięciu, maksymalnie dziesięciu najlepszych w rankingu. Betclic w swoich loteriach nagradza często nie dziesięciu, a dwudziestu, pięćdziesięciu, a nawet stu typerów.

Każdy ma okazję spróbować swoich sił w konkursach i loteriach w Betclic – nawet pierwszego dnia swojego pobytu na platformie.

Bez podatku w Betclic

Co jakiś czas, legalny bukmacher Betclic oferuje akcję bez vat. Co to oznacza? Zazwyczaj jest to obstawianie jak do tej pory, z tą tylko różnicą, że bez odliczania podatku vat od wygranej. Jaki jest efekt? Jeszcze większe korzyści finansowe.

Ominięcie podatków to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wyszukiwanych promocji w Betclic. Nic dziwnego – pozwala na pozbycie się bardzo przykrego obowiązku każdego podatnika 🙂

Promocja Multi+ w Betclic

Na stronie Betclic często można natknąć się na hasło „Multi+”. Czym jest tajemnicza promocja z plusem w nazwie?

To możliwość powiększenia swoich wygranych nawet o 50%. Jak to możliwe? O szczegółach tej, jak i innych ofert, można przeczytać na podstronie promocji na www.Betclic.pl.

Multi+ zachwyciło już dziesiątki tysięcy użytkowników. Trudno się dziwić – zdobycie nawet 50% wygranej ekstra zupełnie za darmo, to nie lada gratka!

Promocja obowiązuje nie tylko na klasycznej stronie www, ale również na jej mobilnej wersji, oraz w aplikacji na telefony i tablety.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonto tymczasowe STS
Następny artykuł3 porady dla początkującego pokerzysty
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.