To zrozumiałe, że obstawianie u bukmachera nie jest łatwym zadaniem, bo w końcu trzeba przeznaczyć na to trochę czasu, oraz zadbać o to, aby posiąść niezbędne umiejętności. Jak więc zacząć obstawiać u bukmachera? Dzisiaj tego się dowiesz!

Bukmacherka – czyli jak obstawiać u zakłady online?

Jak wygląda obstawianie zakładów?

Po utworzeniu konta gracza, aby postawić zakład u bukmachera musisz wybrać daną dyscyplinę sportową (najlepiej taką, która cię interesuje). Następnie, gdy już wybierzemy, szukamy danej ligi bądź drużyny, ustawiamy zakład, potwierdzamy i jesteśmy gotowi na rozstrzygnięcie kuponu. Oczywiście na kuponach możemy przeprowadzić wiele czynności, ale pamiętaj również o tym, że im więcej zakładów na kuponie, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Generalnie staraj się nie stawiać więcej niż jeden, dwa zakłady na starcie ponieważ wtedy tylko przetracisz więcej środków.

bonusy bez depozytów w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na co uważać przy obstawianiu zakładów u bukmachera?

Przede wszystkim na to, aby nie korzystać z usług legalnego bukmachera, który nakłada na swoje zakłady duże marże bukmacherskie. A czym one są? Otóż to bardzo proste, polega to mniej więcej na tym, że bukmacher musi przecież na swoich zakładach zarobić, czyż nie? Dlatego też bukmacherzy dbają o to, aby ustawiać odpowiednie marże, które zostają ,,ucięte” przy twojej wygranej, wraz z podatkiem od zakładu. Niestety, ale skoro już o podatkach mowa, to musisz pamiętać o tym, że każdy gracz ma obowiązek zapłacenia podatku 12% dla skarbu państwa, a bukmacherzy zwykle zrzucają ten obowiązek na gracza, przez co twoja wygrana zapewne będzie umniejszona o około 20%. Dlatego kluczowe jest to, aby szukać bukmacherów, których marża jest wyjątkowo niska, co sprawi, że będziesz w stanie wygrać po prostu więcej.

Graj na tych sportach, o których masz pojęcie

Powinieneś obstawiać tylko wybrane przez ciebie typy, o których przede wszystkim masz jakieś pojęcie. Nie graj tylko dla samego obstawiania, ponieważ w taki sposób tylko stracisz swoje pieniądze, zamiast je zyskać. Jeśli uda ci się wygrać, to super, jednakże powinieneś oczywiście część tej kwoty przeznaczyć na dalsze gry u bukmachera, a resztę zostawić dla siebie. W ten sposób przechodzimy do następnego tematu, czyli finansów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie kwoty przeznaczyć na zakłady?

To tak naprawdę tylko zależy od zasobności twojego portfela. Niektórzy są w stanie przeznaczyć 200zł, inni 400 – I tylko od ciebie to zależy, ile chcesz na to przeznaczyć. Pamiętaj jednak, że ta kwota powinna stanowić swoisty limit, czyli po prostu nie może zostać przez ciebie przekroczona, choćby nie wiem co. To na pewno pomoże ci zapobiec sytuacji, gdzie wydasz na zakłady bukmacherskie zbyt wiele.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPeaky Blinders: Mastermind – czy gra dorówna serialowi?
Następny artykułZakłady bukmacherskie – co warto zrobić przed naszym pierwszym typem?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE