Za typowanie zdarzeń z oferty legalnego bukmachera STS, można zgarnąć 20 PLN cashbacku. W promocji biorą udział gry karciane Betgames.

sts, kobiety, bonus, promocja
20 PLN zwrotu za przegrany kupon na gry karciane Betgames w STS

Opisywana promocja nosi nazwę „Bezpieczne 20 PLN” i obowiązuje miłośników karcianek Betgames. Niezależnie od tego, czy typowaniem zajmujesz się od dawna, czy może to Twój debiut, możesz liczyć na zwrot 100% wartości kuponu w razie przegranej.

20 PLN zwrotu za przegrany kupon na gry karciane Betgames w STS przysługuje graczom, którzy zagrają kuponu AKO bądź SOLO z konta depozytowego. Maksymalna kwota zwrotu to 20 PLN przypadające na jednego gracza.

Betgames w STS – cashback za przegrany kupon

Na www.STS.pl można przeczytać, że w akcji „Bezpieczne 20” można wziąć udział tylko jeden raz. To jednak nie oznacza tylko jednego postawionego zakładu.

Zwrot środków zostanie przyznany za wszystkie zagrane danego dnia (od 00:00 do 23:50), zakłady.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

W opisywanej promocji nie ma ograniczenia kursowego. W zabawie biorą udział zdarzenia z dowolnym kursem.

Do promocji nie kwalifikują się kupony MaxiKombi, zakłady bezpieczne, typu pochodzące z mechanizmu cash-out, czy zagrane ze zwrotu.

Warunek obrotu bonusem polega na zagraniu trzykrotnością zwróconych środków. Czyli – grasz za 20 PLN, obracasz 60 PLN. W konsekwencji cieszysz się zgarniętym bonusem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„KOD510” – specjalny bonus powitalny w Betclic
Następny artykułTotalbet powiększa wygraną od drugiego zdarzenia – nawet 51% ekstra
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.