Betfan załatwia formalności za graczy. Zdając sobie sprawę, jak bardzo znienawidzone są w naszym kraju podatki, bierze to na siebie i powiększa wygraną przez całą dobę.

Bez Podatku Extra - typowanie bez podatku w BETFAN
Bez Podatku Extra – typowanie bez podatku w BETFAN

Obstawianie bez podatku – 14% ekstra więcej w Betfan

Każdy miłośnik zakładów sportowych w Polsce jak wielkim obciążeniem jest podatek 12% od gier. Opłacalność zakładów jest dużo niższa, ryzyko większe bo trzeba obstawić wyższe kursy itp. Dlatego świetną informacją jest, że bukmacher Betfan jako jedyna firma na rynku oferuje graczom obstawianie meczów bez podatku!

By wziąć udział w promocji w Betfan, wystarczy wygenerować kupon z wygranymi przez siebie zdarzeniami i spełnić poniżej wymienione warunki. Typowanie bez podatku jest naprawdę możliwe 😉

W sytuacji, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie będą kwalifikować się do akcji promocyjnej, a kurs łączny kuponu wyniesie nie mniej, niż 2,00, współczynnik zakładu zmieni się na 1. Co to oznacza? Zwiększenie wygranej o 14%.

bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak obstawiać bez podatku? Gracze mają dwie możliwości:

  • obstawić ze współczynnikiem 1 i zarobić 14% ekstra
  • zgarnąć jeszcze więcej i typować kolejne zdarzenia, by otrzymać nie 14, a 20% więcej

Zasady promocji Bez Podatku Extra w Betfan

  1. obstawianie kuponu na wybrane spotkania
  2. na www.Betfan.pl lub w aplikacji
  3. zagranie minimum 2 zdarzeń
  4. po kursie łącznym minimum 2,00
  5. za kurs jednego zdarzenia nie niższy, niż 1,25

Betfan to bukmacher oferujący usługi w pełni zgodne z polskim prawem. Posiadane zezwolenie Ministerstwa Finansów gwarantuje legalność działalności, dzięki czemu korzystanie z portalu jest zupełnie bezpieczne.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet powiększa wygraną od drugiego zdarzenia – nawet 51% ekstra
Następny artykułKasomania w Totalbet – nawet pół miliona złotych w puli nagród
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.