Nie każdy wie, że podczas rejestracji u bukmachera Betclic, można wpisać darmowy kod promocyjny, uprawniający do zdobycia cashbacku o wartości 500 złotych. Gra bez ryzyka na początek? To doskonała wiadomość!

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Jaki jest kod promocyjny do Betclic?

Legalny bukmacher Betclic działa na polskim rynku co prawda od niedawna, ale zyskuje popularność w zastraszającym tempie. Rok po zdobyciu licencji, Betclic otworzył swój portal internetowy. Trwało to dość długo ale warto było czekać, gdyż Betclic oferuje graczom atrakcyjne warunki.

By założyć konto u opisywanego bukmachera, nie trzeba spełniać specjalnych warunków. Wystarczy być pełnoletnim i podać kilka informacji na swój temat. Nie trzeba od razu weryfikować konta, można korzystać z konta tymczasowego, które działać będzie 90 dni, wtedy jeśli będziemy chcieli obstawiać dalej w Betclic musimy dokończyć prostą weryfikację konta.

Przy rejestracji Betclic umożliwia podanie kodu promocyjnego, uprawniającego do zdobycia jakiegoś rodzaju premii. Dzięki wykorzystaniu np. kodu KOD500, gracz daje sobie szansę na cashback w postaci 500 złotych.

betclic bonus
Betclic kod promocyjny: KOD500

Jaki bonus oferuje bukmacher Betclic?

Prezent na start to coś innego niż kod promocyjny. Kod promocyjny Betclic gracz musi zdobyć sam i samodzielnie musi go wpisać w okienko podczas zakładania konta. My ułatwiamy poszukiwania i dajemy bonus na tacy. Można z niego skorzystać, bądź skusić się na inny rodzaj nagrody oferowanej przez bukmachera.

Obecnie aktualny kod promocyjny w Betclic to: KOD500

Bonus powitalny w Betclic w obecnej chwili to nawet 500 złotych cashbacku. Jest to zakład bez ryzyka, czyli w przypadku przegranego pierwszego zakładu to bukmacher Betclic zwraca stawkę kuponu do 500 PLN. Warto zaglądać na stronę bukmachera, by być na bieżąco z promocjami. Te zmieniają się dość systematycznie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.