Jako początkujący pokerzysta trzeba wiedzieć o tym, że poker to jedna z tych gier, w której musimy cały czas się uczyć, aby wygrywać, dlatego też dziś przedstawimy wam kilka porad odnośnie tego, jak grać w pokera online, aby wygrywać! Zapraszamy do lektury!

1. ,,Nerwy w konserwy – i na export” czyli trzymaj emocje na wodzy

Przy stoliku do pokera należy zawsze zachować ,,pokerową twarz” – czyli spokój i unikać jakichkolwiek zagrań – w gniewie czy to w szczęściu. Działanie pod wpływem emocji powoduje, że zamiast logicznie myśleć, podejmujesz błędne bądź też niezbyt rozsądne decyzje. Na przykład, jeżeli masz złą passę, niektórzy gracze mogą droczyć się z Tobą wiedząc, że już jesteś zdenerwowany.

Jeżeli tak się stanie, opuść grę, aby ochłonąć – przecież możesz wrócić do gry zawsze – jak nie dziś, to jutro. Jednakże zanim przejdziemy dalej, musimy wam powiedzieć o tej kwestii, z racji tego że zapewne wielu z was jest zainteresowana grą w pokera online. Wielu z was zna również państwowy twór, czyli Total Casino czy warto grać akurat tam? Ostatnio w końcu pojawiła się ciekawa alternatywa, o której opowiemy wam za moment.

bukmacher polska online bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback. Kod promocyjny: KOD550

2. Blefuj dopiero jak zdobędziesz trochę doświadczenia

Blef to strategia z reguły zarezerwowana dla bardziej doświadczonych graczy, ponieważ blefowanie wymaga sporo praktyki i zależy od twoich umiejętności utrzymania twarzy ,,pokerzysty” – oznacza to, że niezależnie od tego, czy masz dobrą, czy złą rękę, musisz mieć taki sam wyraz twarzy, w ten sposób inni gracze nie będą wiedzieć kiedy blefujesz. Blefowanie oznacza, że zazwyczaj podnosisz zakład nawet mając bardzo słabą rękę. Skutkiem tego jest że inni gracze, które mogą mieć dużo mocniejsze układy, pasują myśląc, że masz lepszą rękę niż w rzeczywistości. Co ciekawe, blefowanie przyda się nawet w pokerze online. A jak zacząć grać w pokera online? Tego dowiecie w naszym następnym poradniku – ale wróćmy do tematu.

3. Graj taktyką ,,Check – Raise”

Check-raise stanowi jedną z podstawowych, taktyk, jakie możesz wykorzystywać na początku twojej przygody z pokerem. Dzięki czekaniu i podbijaniu zakładów przeciwnika, możesz wykorzystać jego pozycję przeciwko niemu, aby uzbierać więcej pieniędzy w puli i – jeśli nie przedobrzysz- zmusić go do odrzucenia najwyższego układu przy Twoim blefie. Zagranie check-raise można zasadniczo wykonywać na dwa sposoby :

– Albo sądzisz, że masz w ręku najlepszy układ najlepszy układ i podbijasz stawkę, aby podwyższyć wartość puli i zebrać w puli więcej pieniędzy

– albo sądzisz, że to Twój przeciwnik ma najlepszy układ i wykorzystujesz ten sposób do blefowania, aby przeciwnik spasował.

To zagranie przydaje się w rozgrywkach takich odmianach pokera jak texas poker hold’em, które online są dostępne na przykład w Betgames STS. Naturalnie z racji przepisów w naszym kraju jest to jedynie legalne obstawianie kart, czyli my sami nie gramy, ale na ten moment jest to jedyny sposób na to, abyśmy mogli legalnie grać w pokera online.

Bonus od STS : Ta firma przygotowała dla swoich nowych typerów bonus 29 zł bez depozytu, po to, aby mogli oni przetestować nowe usługi STS. Bonus zostanie nam przyznany jeśli wpiszemy kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania nowego konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około godzinie od rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback 550 PLN za wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” w Betclic
Następny artykułGry karciane online – gdzie możemy w nie zagrać?
Polski bukmacher internetowy STS oferuje graczom niezwykle ciekawą ofertę promocji i bonusów. Darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji konta STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE