Fortuna rozdaje ekstra kasę graczom, którzy dobrze typują zdarzenia sportowe. Wygrywając kupon u organizatora, można zgarnąć 20 złotych premii.

premia w fortunie
20 PLN bonusu w Fortunie za prawidłowe typowanie spotkań

Fani piłki nożnej, którzy interesują się meczami Bundesligi i La Ligi, otrzymują od bukmachera z okazji rozpoczęcia piłkarskiego sezonu, 20 złotych premii od wygranego zakładu.

20 PLN bonusu w Fortunie za prawidłowe typowanie spotkań, to ekstra kasa obowiązująca w dniach 16 – 18 sierpnia 2019 roku w ramach obstawiania na stronie organizatora, oraz w aplikacji mobilnej.

Premia za trafne typowanie dotyczy zdarzeń prematch. Kupony biorące udział w promocji to AKO i MAXIKOMBI. Środki premiowe przyznawane są graczom w punktach FKP.

By zakwalifikować się do akcji, należy rozliczyć kupony do 18 sierpnia do godziny 23:59.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Jak otrzymać 20 PLN ekstra?
🔥🔥🔥

Warunki wzięcia udziału w promocji:

  1. Minimalna ilość wydarzeń na zakładzie: 3.
  2. Nie mniej, niż jedno zdarzenie z kuponu musi dotyczyć pierwszej kolejki Bundesligi lub La Ligi.
  3. Stawka kuponu nie może być mniejsza, niż 20 złotych brutto.

By móc wziąć udział w zabawie, trzeba posiadać aktywne konto bukmacherskie w Fortunie. Uczestnictwo w zabawie Europejska Dokładka można sobie zapewnić poprzez darmową rejestrację u organizatora.

By mieć pewność, że bukmacher Fortuna działa zgodnie z polskim prawem, warto sprawdzić posiadaną przez niego licencję. Zezwolenie Ministerstwa Finansów (które Fortuna posiada), jest gwarancją legalności.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPierwszy zakład bez ryzyka dla nowych graczy w STS
Następny artykułW STS można dostać zwrot stawki za jeden z czterech kuponów
Bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Promocje bukmacherskie bez depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka. To tylko kilka przykładów bonusów jakie oferują zakłady bukmacherskie przez internet.